עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

ערב להקות נוער מקומי

ערב להקות נוער מקומי (הגדל)

ערב להקות נוער מקומי

 

לאחר סדרה של אירועים לבני נוער, שכללה מופעי סטנדאפ מובילים, ערב סרטי אימה, קולנוע תחת כיפת השמיים ועוד, נהנו מאות בני נוער מערב להקות נוער, שנערך בשבוע שעבר על טהרת הכוחות המקומיים.

האירוע שהופק על ידי מרכז ווליום במתנ"ס שחמון, בניצוחו המקצועי של ניר בן לולו, התקיים ברחבת החנייה של מתנ"ס שחמון, ונמשך כארבע שעות, במהלכן השתתפו כ- 10 הרכבים מוסיקליים שונים. לאירוע נהרו למעלה מ- 400 בני נוער, אשר נהנו מחוויה מוסיקלית תרבותית וחברתית תחת כיפת השמיים בהנאה רבה.

"במקום נכחו צוותי נוער מרשת המתנ"סים ומצוות "כתובת רחוב" של עמותת על"ם, אלא שלא היה בהם כל צורך, מאחר שהאירוע התקיים בסדר מופתי, ללא כל הפרעה אלימה או הכנסת אלכוהול אשר הצריכו התערבות" ציינה חה"מ יעל דראבי, יו"ר הועדה לקידום מעמד הילד הנותנת חסותה לכל אירועי הנוער והוסיפה: "על אף הריחוק של העיר אילת ואווירת הכיף שליוו את האירוע, לא נשכחה המלחמה המתרחשת בחלקים אחרים של הארץ ובני הנוער שהופיעו על הבמה דאגו להביע תמיכה והזדהות עם תושבי קו העימות ועם לוחמי צה"ל".

גם אירוע זה, כמו שאר אירועי הנוער הנו פרי יוזמה של יו"ר הועדה לקידום מעמד הילד, חברת המועצה עו"ד יעל דארבי, ופרי שיתוף פעולה ייחודי של כל גורמי הנוער בעירייה וברשת המתנ"סים, מועצת הנוער העירונית, וכמובן אגף האירועים בעירייה.

 

עוד במסגרת זו, יוזמנו כל בני הנוער למסיבת אוזניות מטורפת שתתקיים ב – 12.12.12 בפארק הקרח, גם כן בחסות הועדה לקידום מעמד הילד ובשיתוף אגף הנוער ברשת המתנ"סים, מועצת נוער עירונית ואגף האירועים בעירייה. במסגרת המסיבה, ינגנו שני DJ בשני ערוצים, בכל הווליום ישירות לאוזניות. ההשתתפות הינה במחיר סמלי של 15 ₪ וההנאה מובטחת. כל ההכנסות יוקדשו לפרויקט העירוני, "חלום לכל ילד", בזכותו מוענקות מלגות לילדים ממשפחות מעוטות יכולות לטובת השתתפות בחוגים. 

קיום האירועים לנוער בעידודו של ראש העירייה, מאיר יצחק הלוי ובהובלה של הועדה לקידום מעמד הילד, נועד למלא חלופות לבילוי בפארקים וברחובות ולהבטיח הנאה לבני הנוער. בני הנוער, אכן מצביעים ברגליים.       

                                     

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד