עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

הספורט הלבן כובש את העיר - חודש של טניס באילת

הספורט הלבן כובש את העיר - חודש של טניס באילת (הגדל)

הספורט הלבן כובש את העיר - חודש של טניס באילת

 

כחלק מעשרות אירועי ספורט בינלאומיים שמארחת העיר אילת כל השנה, יתארחו בחודש הקרוב באילת, מיטב הטניסאים מהארץ ומהעולם, למשחקי הפיוצ'ר, טורניר הזמנה לנשים על סך פרסים של 75,000 דולר ולאחריו תתארח באילת צמרת הטניס העולמית לנשים במסגרת גביע הפדרציה בטניס המתקיימת זו השנה השלישית ברציפות באילת.

לאחר אירוח שני מוצלח של גביע הפדרציה בטניס לנשים באילת, בחודש פברואר שנה שעברה, הודיע כזכור, ארגון ה -ITF לנציגי איגוד הטניס הישראלים, כי בקשתה של ישראל לארח בשלישית את טורניר הפדרציה באילת נתקבלה. באיגוד מציינים, כי זו הפעם הראשונה בה מארחת מדינה שלוש פעמים ברציפות את הבית האירופאי אפריקני.

 

משחקי הפיוצ'ר

טורניר המכשיר את טניסאי הדרג הנמוך (מקומות 600-1000 בעולם) לקראת התמודדות ברמות הגבוהות. גובה הפרסים בשלושה טורנירים שונים 10,000 דולר כל אחד. 11.1-2.2.2013 במגרשי הטניס במלון ישרוטל ספורט קלאב ובמגרשי הטניס העירוניים. מידי יום בין השעות 10:00-17:00 ובסופי שבוע, משחקי הגמר בכל טורניר. הכניסה חופשית.

טורניר הזמנה לנשים בטניס

טורניר בו יתחרו 48 טניסאיות מהארץ ומהעולם על סך פרסים של 75,000 דולר. עיריית אילת, מארגנת את הטורניר, כחלק מעידוד הגעת טניסאיות מהארץ ומהעולם לקראת משחקי גביע הפדרציה. 27.1-2.2.2013 במגרשי הטניס העירוניים. מידי יום בין השעות 10:00-17:00. הכניסה חופשית, פרט למשחקי חצי הגמר והגמר.

 

גביע הפדרציה בטניס לנשים

טורניר הנשים המוביל בעולם בענף הטניס, במסגרתו יתחרו 16 נבחרות על גביע הפדרציה בטניס לנשים, ביניהן נבחרת בלארוס בראשה תעמוד גם השנה ויקטוריה אזרנקה המדורגת מספר 1 בעולם, נבחרת ישראל בראשה תעמוד גם השנה, אלופת ישראל, שחר פאר, נבחרות פולין, בריטניה אוסטריה, רומניה ועוד. 6-9.2.2013 ימים רביעי עד שבת, במגרשי הטניס העירוניים. משחקי בוקר 10:00-14:00 משחקי ערב 16:00-20:00. השנה, תשחק נבחרת ישראל במשחקי הבוקר.

גם השנה נערכת העיר אילת בקדחתנות לקראת האירוח ששם את העיר אילת על מפת הספורט הבינלאומית. כזכור עם האירוח הראשון הושקעו במגרשי הטניס העירוניים 2.7 מיליון ₪ במימון קרן המתקנים של הטוטו ועיריית אילת. במסגרת העבודות הוצבו טריבונות בכל המגרשים כולל מושבים חדשים עליהם מתנוסס השם – EILAT, כל הגדרות במתחם הוחלפו, המגרשים נצבעו וסומנו בהתאם לתקן, הוצבו מלתחות ושירותים, חדרי ספח, משרדים, הוחלפה התאורה, הותקנה מערכת כריזה ועוד. לצד עבודות אלה הונגש כל המתחם לנכים מהחנייה ועד למגרשים עצמם. כחלק מהעבודות הוגדל היציע המרכזי מ – 400 מושבים ל – 700 מושבים קבועים, בנוסף לטובת התחרות הוקם יציע פריק מול היציע הקבוע שיורחב השנה ל – 1,000 מושבים ועוד 500 מושבים בארבעת המגרשים הנוספים.

כמידי שנה גם השנה תכשיר העירייה את מגרשי הטניס לטובת משחקי גביע הפדרציה כמו גם את המתחם החיצוני לרווחת באי האירוע. במתחם יופעלו בתי קפה ודוכני מכירה של ציוד ספורט. השנה, תהיה הכניסה למתחם ללא תשלום. כרטיסים למשחקים יוצגו בכניסה למגרשים.

סה"כ במתחם הטניס יהיו 2,200 מושבים לטובת התחרות. גם השנה צופים, כי היציעים יהיו מלאים בכל ימי התחרות.

מכירת כרטיסים במחיר מיוחד לתושבי אילת עם הצגת תעודת תושב בתוקף: 40 ₪ למשחקי הבוקר או הערב של גביע הפדרציה. 20 ₪ למשחקי חצי הגמר והגמר של טורניר ההזמנה לנשים. המכירה תחל ביום 20.1.2013 במשרד "מופעים ועוד", טלפון: 08-6370004 ובמתחם הטניס בימי התחרות.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד