עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

האילטמון: ילדי אילת מול חמיצר

האילטמון: ילדי אילת מול חמיצר (הגדל)

האילטמון: ילדי אילת מול חמיצר

חידון אילת המסורתי יצא השנה מהקופסא, את השם חידון אילת החליף השם אילטמון, את חוברת הלמידה עבת הקרס החליף אתר אינטרנט אינטראקטיבי "בעקבות אוצרות אילת", את פאנל המתמודדים באולם החליף אתר אום רשרש, את השאלות החליפו חידות ועל הכל ינצח החידונאי, דן חמיצר.

 

היכונו לגמר האילטמון, ביום רביעי הקרוב בשעה 11:00, ילדי אילת מול דן חמיצר.

כ-700 תלמידי כיתות ו' מכל בתי הספר היסודיים ישתתפו השנה בחידון אילת הכולל 64 חרוזי חידה כמניין שנותיה של העיר אילת, אותם יצר החידונאי, דן חמיצר. ביום רביעי הקרוב, 13.2.2013 בשעה 11:00 בבוקר ייערך גמר החידון באתר אום רשרש. בית ספר שיגיע למקום הראשון יזכה בגביע דגל הדיו וכל הכיתות שיזכו במירב הנקודות יזכו בתעודה "כיתת חכמי אילת".

64 חרוזי החידה יועברו לתלמידי כיתות ו' בכל בתי הספר ביום החידון, כאמור ביום רביעי הקרוב, לפעילות של מציאת פתרונות בכיתות הלימוד בשיתוף הורים, חברים טלפונים, ותיקי העיר ועוד.

על מנת להיערך לפתרון החידות, קיבלו התלמידים את כתובת האתר של החידון ועוד לינקים למקורות המידע על העיר אילת בכל התחומים. גורמי החינוך מדווחים, כי בכיתות עובדים במרץ לקראת היום הגדול, החוויה סוחפת, הילדים מאושרים ומלאי התלהבות.

תלמידי כיתה ו'2 מבית ספר "היובל" והמחנכת ליזו אמזלג, שיתפו בחוויה: "אנו שמחים שבשנה זו ניתנה לנו ההזדמנות ללמוד על עירנו בדרך חוויתית ומאתגרת. אנו פותחים בכל בוקר את היום ב"חידות חמיצר", במסגרת חידון ידע על אילת. כולם ללא יוצא מן הכלל משתתפים בחידון הודות לעידוד שאנו מקבלים מהמחנכת שלנו, אשר מאמינה ביכולותינו ואף מעניקה לנו תעודות הערכה על חשיבה יצירתית, אנו מנסים לפצח את החידות הנשלחות אלינו כיאה למאה העשרים ואחת, כאשר את פתרון החידות עושים בעזרת גלישה במקורות מידע מתוקשבים ובעבודת צוות. אנו מתנסים גם בחיבור חידות בשיתוף הורינו ומאתגרים את חברינו, לאחרונה התחלנו לפרסם את החידות שלנו באתר הכיתתי, מה שהופך את הלמידה לחגיגה של ממש.

ברצוננו לציין, כי החידון אינו מיועד רק לילדים ששינון החומר הנלמד קל עבורם וכי יש להם זיכרון לטווח הרחוק, אלא דווקא משתתפים ופעילים בו ילדים שמתקשים בתחומים שונים, וכאן התלמידים המתקשים הם שהפתיעו את כולם ובעיקר את עצמם בהצלחתם בפתרון החידות. בעקבות הפורמט החדש של חידון אילת העשרנו את עולם הידע שברשותנו ואת שפתנו, וכמו כן למדנו לחשוב "מחוץ לקופסא".

הנכם מוזמנים לגמר החידון, כאמור ביום רביעי הקרוב, בשעה 11:00 באתר אום רשרש.

כנסו בעצמכם לאתר האילטמון >> http://www.frixell.net/eilat/ 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד