עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מתרגלים בטיחות בדרכים בשלטים רחוקים

מתרגלים בטיחות בדרכים בשלטים רחוקים (הגדל)

מתרגלים בטיחות בדרכים בשלטים רחוקים

לצד פעילות הסברה ופעילות מונעת שמקיים כל השנה המטה העירוני לבטיחות בדרכים בעירייה, התקיים בשבוע שעבר, "שבוע הבטיחות בדרכים" באמצעות חידון אינטראקטיבי והצגה המבוססת על מקרה אמיתי.

השנה הופעלה תכנית ייחודית עבור תלמידי חטיבות הביניים, ז'-ט' וכיתות י', אשר תוכננה בצורת חידון אינטראקטיבי, בו עונים התלמידים על שאלות בנושאים הקשורים לנהיגת אופנוענים, אלכוהול ונהיגה, לחץ חברתי, חגורות בטיחות והולכי רגל. החידון הועבר על גבי מסך אלקטרוני בכיתות ותלמידים השיבו על השאלות באמצעות שלטים רחוקים. כאשר לכל שלט רחוק מספר המזהה את העונה על השאלה.

ראש העירייה, מאיר יצחק הלוי, ביקר בכיתות ביחד עם מנהלת אגף החינוך – מירי קופיטו ומנהלת המטה העירוני לבטיחות בדרכים – הדיה סיטרוק. התלמידים הרשימו בידע שלהם בנושא הבטיחות בדרכים וענו נכונה על רוב השאלות שהוצגו. הם עצמם שמחו לגלות את תוצאות התשובות שלהם על המסכים בכיתה. כידוע חלקם הגדול של תלמידים אלו יוכלו בקרוב להיבחן ולקבל רישיון נהיגה מטעם משרד התחבורה ורשות הרישוי ולפיכך, לפעילות זאת משמעות כבדה לקראת אחיזתם הקרובה בהגה.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

עוד במסגרת שבוע הבטיחות בדרכים יצפו השבוע (בימים רביעי וחמישי) תלמידי כיתות י' וי"ב בהצגה "חיים פעם אחת", בכיכובה של השחקנית גאיה טראוב. סיפור אהבה והתבגרות של שני צעירים, שתאונת דרכים אחרי ליל שיכרות מנפצת להם את כל התקוות. ההצגה מבוססת על מקרים אמיתיים.

כמידי שנה, לקראת שבוע הבטיחות בדרכים ובמהלכו מתקיימת פעילות הסברה לכל התלמידים בבתי הספר התיכוניים. במהלך השבועיים האחרונים נערכה פעילות הסברה מקיפה בכל בתי הספר התיכוניים בדגש על כללי בטיחות, נהיגה בטוחה, חובת חגירת חגורת בטיחות, נהיגה בשכרות עוד. פעילות זו כחלק מהמאבק בתאונות הדרכים, מתבצעת מידי שנה, לצד פעילות שנתית מובנית.
חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת החורף) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: ימים א-ה: 8:30-16:00 | יום שישי שבת 0900-16:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד