עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

יריד תעסוקה שני יוצא לדרך

יריד תעסוקה שני יוצא לדרך (הגדל)

יריד תעסוקה שני יוצא לדרך

לאחר הצלחתו של יריד התעסוקה שהתקיים באוגוסט האחרון בו השתתפו מאות צעירים, עיריית אילת ומרכז הצעירים מקדמים את תחום התעסוקה בעיר ביריד תעסוקה נוסף.

במקביל למהלכים שמתקיימים עם ומול משרדי הממשלה, במטרה לשדרג, לגוון ולהעשיר את תחום התעסוקה באילת, פועל מרכז הצעירים גם אל מול התושבים וגם אל מול המעסיקים בעיר בכמה מישורים. ביום ד' (6.3) יקיים מרכז הצעירים יריד תעסוקה והכשרות מקצועיות עירוני ברחבת המרכז (מאחורי הספרייה העירונית).

ביריד ישתתפו מעסיקים וחברות השמה מהבולטים בעיר, שיציגו לקהל הרחב את מגוון המשרות והתפקידים שהם מציעים לדורשי העבודה באילת. גם מי שלא ימצא משרה מתוך המאות שיוצעו ביריד, יוכל לקבל במהלך היריד ייעוץ להשמה בעבודה, דבר שיסייע לו בהמשך הדרך בחיפוש אחר תעסוקה. בהקשר זה, תתקיים במסגרת היריד הסדנא "איזה מקצוע מתאים לי?" לאיתור זהות תעסוקתית.

בנוסף ישתתפו ביריד מספר מוסדות להכשרה מקצועית באילת, והם יציגו את מגוון הקורסים, ההכשרות המקצועיות וההרשמה לכל אחד מהמסלולים. רכישת מקצוע הוא שלב חיוני בדרך לפיתוח קריירה ולמציאת תעסוקה, ולכן בחרנו להציע לקהל גם את האפשרויות העומדות בפניו גם בתחום הזה.

שירות התעסוקה באילת יקים ביריד עמדת מידע שבה ניתן יהיה לקבל מידע בנושא זכויות בתעסוקה, זכויות עובדים ובלתי מועסקים, ומידע על הכשרות וקורסים מסובסדים. ועוד בנושא זכויות, גם לחיילים המשוחררים (עד 5 שנים מיום השחרור מצה"ל) תהיה הזדמנות לקבל מידע בנוגע לזכויותיהם. היחידה להכוונת חיילים משוחררים במרכז צעירים תקיים מפגש הסברה בנושא מענקי השחרור, הפיקדון, עבודה מועדפת, מלגות והטבות נוספות.

כידוע במסגרת אירועי יום אילת ה-64 הכריז ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, על שנת הצעירים. מרכז הצעירים באילת שם לו למטרה להעלות את נושא הצעירים בעיר על סדר היום המקומי ולחזק את הצעירים הן כקהילה והן ברמת הפרט. המרכז פועל למיצוי הפוטנציאל האישי של הצעיר האילתי, באמצעות מענים ושירותים מגוונים, איכותיים ומקצועיים, בעיקר בתחומי תעסוקה וקריירה (ייעוץ, הכוונה תעסוקתית וליווי עד השמה לעבודה או רכישת מקצוע), השכלה גבוהה (הכוונה, ייעוץ מלגות, הרשמה למכינות וקורסי פסיכומטרי עד לקבלה ללימודים אקדמיים), ומעורבות חברתית (מנהיגות צעירה, התנדבות והעשרת תחום הפנאי).

ראש מינהל שח"ק – ד"ר דרורי גניאל ציין "מינהל שח"ק מייחס חשיבות גדולה לפעילות המבורכת של אגף הצעירים ובעיקר בנושא פתרונות תעסוקה ולימודים לצעירים אילת ויריד שני זה הוא חלק מהמאמץ לסייע בתחום חשוב זה".

ההשתתפות ביריד אינה כרוכה בתשלום או בהרשמה מראש. הציבור מוזמן.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד