עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

אמירים מציגים צילומים מזווית אחרת

אמירים מציגים צילומים מזווית אחרת (הגדל)

אמירים מציגים צילומים מזווית אחרת 

 

תלמידי תכנית "אמירים" לעידוד וטיפוח מצוינות מבית הספר "גלים" מציגים את אילת מזווית אחרת, בתערוכת צילומים המוצגת במתנ"ס שחמון. התערוכה הנה תוצר של מסע צילומים ייחודי ומרתק ברחבי העיר אילת. במסע זה יצאו התלמידים לחקור, לראות ולגלות את נופי אילת מזווית קצת אחרת. בתערוכה מוצגים 18 צילומי צבע מזוויות שונות אותן בחרו התלמידים להציג בעבודתם: גשרים, שמיים, שקית בטבע, גוש מלח או דגל הדיו על רקע הרי אדום הן רק חלק מזוויות הצילום שבחרו התלמידים.

"בתמונה זו רואים את הזבל והלכלוך שמזהם את הים. התמונה צולמה בבריכות המלח ובחרתי לצלם אותה בגלל שאני רוצה להדגיש שיש זיהום מאוד גדול בים בארצנו ושחייב להפסיק לזהם את הים". מספרת רוני בכור, תלמידת המגמה אשר בחרה לצלם שקית ניילון בטבע. לעומתה אביה אלפסי הוסיפה מסגרת לנוף האילתי "אני מאוד אוהבת את הטבע והים ולכן בחרתי להוסיף מסגרת טבעית מסביב לתמונה. בכדי לעשות את זה, הייתי צריכה לשנות את המיקום שלי ואת זווית הצילום שלי".

מסע זה התאפשר בזכות שיתוף פעולה בין בית הספר "גלים" בניהולה של חגית חזן ומתנ"ס שחמון ובראשו עמדו שוש יהודה, רכזת חוגים של מתנ"ס שחמון, הצלם האילתי בועז סמוראי ומיכל גונן נבו, מנחת הקורס, שליוו את התלמידים לאורך כל הדרך. "תכנית זו הנה דרך נוספת להעשיר ולעניין תלמידים מצטיינים. אנו שואפים לעודד את התלמידים לא רק לצרוך ידע, אלא ליצור ידע חדש ולשתף בו את האחרים" מציינת מיכל גונן נבו, מנחת הקורס. 

תכנית "אמירים" הנה תכנית ייחודית של משרד החינוך, שמטרתה לפתח תרבות מצוינות בבית הספר ולטפח תלמידים מחוננים ומצטיינים. תכנית זו פועלת כבר שנה שנייה בבית הספר "גלים" ומיושמת בכל בתי הספר היסודיים. השנה משתתפים בתכנית תלמידים משכבות ג' – ה' המתחלקים לשתי קבוצות: "אמירים", תלמידי שכבות ד'-ה', שזו שנתם השנייה בתוכנית ו"ניצני אמירים", תלמידי שכבה ג', שזו שנתם הראשונה בתוכנית. במסגרת התכנית נהנים התלמידים מקורסים מגוונים, ביניהם: אנרגיה, ארצות שונות בעולם, צילום, מוסיקה, אמנות סביבתית והצטיינות מהסרטים.

 

לתמונות תערוכת הצילומים לחץ כאן

 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד