עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

הושלמו העבודות לשדרוג רחוב ירושלים השלמה

29/06/2013
הושלמו העבודות לשדרוג רחוב ירושלים השלמה (הגדל)

הושלמו העבודות לשדרוג רחוב ירושלים השלמה

 

רחוב ירושלים השלמה שינה את פניו והפך לרחוב דו מסלולי עם אי תנועה לאורכו ושביל אופניים בצדו המזרחי של הרחוב. עם סיום עבודות הפיתוח מתבצעות בימים אלה עבודות לטיפוח הרחוב הכוללות גינון והצבת ריהוט רחוב. את העבודות ביצעה עיריית אילת באמצעות החברה הכלכלית לאילת (חכ"א), בעלות של כ-5 מיליון ₪.

רחוב ירושלים השלמה שנזנח משך שנים ארוכות הפך לשדרה דו סטרית עם אי תנועה מרכזי לכל אורכו, מכיכר ירושלים ועד לכיכר העפרונות. במסגרת העבודות שבוצעו על ידי החברה הקבלנית "דני ולדמן ובניו בע"מ", הוחלפה מיסעת האספלט של הרחוב במיסעה מאבני ריצוף משתלבות, הוסדרו הצמתים עם רחובות פארן, קדש וברנע, הוסדרו חניות לרכבי נכים ולאמבולנס ליד מרפאת קופת חולים כללית, הותקנה והופעלה מערכת תאורה חדשה לאורך אי התנועה המרכזי, מיסעת האספלט בחניות לאורך צדו המערבי של הרחוב הוחלפה באבני ריצוף משתלבות, הריצוף הישן במדרכה המערבית הוחלף בריצוף משתלב חדש, בוצעה מדרכה חדשה לאורך צדו המזרחי של הרחוב, בוצע שביל לרוכבי אופניים לאורך רוב הצד המזרחי של הרחוב. עוד בוצעו הנגשות תקניות אל השבילים הציבוריים, בצד המזרחי של הרחוב, הונחה לאורך הרחוב צנרת להשקיית גינון במי קולחים, הוקמו קירות פיתוח חדשים בצדו מערבי של הרחוב, הוסדרו עמדות למרכזי  מיחזור ובוצעו עבודות צביעה ותמרור להסדרת התנועה והכוונתה.

בימים אלה, מסתיימות העבודות להתקנת מערכת השקיה לגינון בשטחים הציבוריים, ביצוע גינון ונטיעות בשטחים הציבוריים, התקנת ריהוט רחוב, השלמת השביל לרוכבי אופניים לאורך הצד המזרחי של הרחוב וביצוע ריצוף משתלב בחניות הציבוריות בצד המזרחי של הרחוב.

ביום ירושלים שיצוין ביום רביעי הבא, 8.5.2013 ייערך הפנינג ענק לציון יום ירושלים, החל מהשעה 17:00, ברחוב  ירושלים השלמה המשודרג. על הבמה המרכזית יופיעו כוכבים מבית הספר למוסיקה, הזמר האילתי - רותם סרי, ריקוד הפלאש מוב בהשתתפות עשרות רקדנים מבית ספר אופיר (כוריאוגרפיה: עדן סוכר ויפעת מרציאנו). עוד בהפנינג: טעימות משוק מחנה יהודה, דוכני פעילות ויצירה סביב המקומות הנבחרים של ירושלים: כותל, גבעת התחמושת, כנסת, מוזיאון ישראל ומשכנות שאננים וחידון ירושלים סביב התחנות נושא פרסים.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד