עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

אירוע שיא לנוער

7/05/2013
אירוע שיא לנוער (הגדל)

אירוע שיא לנוער

 

למעלה מ- 700 בני נוער התרכזו אמש (ב') בגן פרדקין להופעה מדהימה של הזמר מוש בן ארי, שהיוותה אירוע השיא של "שבוע הנוער" המתקיים השבוע.

את הערב פתחה להקת הנוער המקומית "חתולחם" ממרכז ווליום שבמתנ"ס שחמון, ולאחריה עלה הזמר מוש בן ארי להופעה מחשמלת. גן פרדקין התמלא בבני נוער שנהנו מפינות ישיבה, ומפינות מפנקות ללא תשלום כמו ציורי קריקטורה, ציפורניים, צמות, איפור ועוד.

הצלחת האירוע התאפשרה הודות לשיתוף הפעולה הייחודי של גורמי הנוער ברשת המתנ"סים באילת המופקדים על תכנון וארגון אירועי שבוע הנוער, בהובלה של יואב יצחק הלוי ועופרה בוארון, עם אגף האירועים בעירייה, מועצת הנוער העירונית בראשות ירדן בן עזרא, והועדה לקידום מעמד הילד בעירייה בראשות חברת המועצה עו"ד יעל דארבי.

אירוע זה מצטרף לשורה ארוכה של אירועים להם זוכים בני הנוער בשנתיים האחרונות, מאז נכנסה חברת המועצה יעל דארבי לתפקידה כמחזיקת תיק הנוער, בהם הופעות של אמנים מוכרים, מופעי סטנדאפ, מופעי להקות נוער, מסיבת אזניות, מסיבת חוף, הקרנות של סרטים ועוד, והזוכים להצלחה רבה בקרב בני הנוער.

 

לכניסה לתמונות מהאירוע לחץ כאן

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת החורף) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: ימים א-ה: 8:30-16:00 | יום שישי שבת 0900-16:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד