עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

צעדת ירושלים באילת

7/05/2013
צעדת ירושלים באילת (הגדל)

צעדת ירושלים באילת

 

כ – 500 תלמידי כיתות ג' צעדו היום (ד') ברחובות העיר לציון יום ירושלים. הצעדה מהווה את שיאה של פעילות מדרשת "אורות ישראל" (המרכז להעמקת החינוך היהודי), שהתקיימה בבתי הספר סביב נושא ירושלים.

 

בתי הספר שהשתתפו בצעדה הנם: "אלמוג", "גלים", "היובל", "צאלים" ו"עציון גבר", בהם מתקיימת פעילות שנתית שוטפת של מדרשת "אורות ישראל" ובית הספר "ימין הרצוג" יקיים פעילות נקודתית סביב הנושא.

 

הצעדה יצאה בשעה 10:00 מגן פרדקין, ימינה ברחוב אילות, לאורך רחוב יותם ועד למלון קלאב הוטל, שם התכנסו התלמידים. במסגרת הצעדה נשא כל בית ספר את אחד משעריה של ירושלים, אותו הם יצרו בעצמם במסגרת השיעורים המקדימים עם בנות "אורות ישראל". את הכינוס במלון קלאב הוטל הנחה בני גמליאלי ואת פניהם של הצועדים קיבל ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי שברך אותם. עוד בכינוס, צפו התלמידים במסכת על ירושלים שכתב יצחק נבון, ניהנו ממופע של בנות השירות הלאומי, שמעו על ההיסטוריה של ירושלים, על שעריה ועל שמותיה, ושרו משירי ירושלים היפים והטובים.

 

ציפי צברי, מנהלת מדרשת "אורות ישראל" מציינת בהתרגשות, כי "ירושלים כסמל לאחדות מרגשת מאוד גם באילת הרחוקה ודי לראות זאת בעיניי הצוותים הבית ספריים שעמלו על הכנת הצעדה המסורתית ובפניהם של הילדים המתרגשים לקראת הצעדה".

 

חגיגות יום ירושלים המשיכו בפנינג ענק לציון יום ירושלים, החל מהשעה 17:00, ברחוב ירושלים השלמה המשודרג. על הבמה המרכזית כוכבי בית הספר למוסיקה – אגם בוחבוט ופיני פולוטוב, הזמר האילתי - רותם סרי, ריקוד הפלאש מוב בהשתתפות עשרות רקדנים מבית ספר אופיר עוד בהפנינג: טעימות משוק מחנה יהודה, דוכני פעילות ויצירה סביב המקומות הנבחרים של ירושלים: כותל, גבעת התחמושת, כנסת, מוזיאון ישראל ומשכנות שאננים וחידון ירושלים סביב התחנות - נושא פרסים, בהפעלה של הגרעין התורני – אל עמי.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד