עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מגמת המוסיקה מסכמת שנה מוסיקלית

25/06/2013
מגמת המוסיקה מסכמת שנה מוסיקלית (הגדל)

מגמת המוסיקה מסכמת שנה מוסיקלית

לצד מופע סיום של מגמת המחול בבית הספר התיכון ע"ש "בגין", ציינה בשבוע שעבר גם מגמת המוסיקה בבית הספר את מופע הסיום בהשתתפות 62 תלמידי המגמה מכיתה ז'-י"ב.

 

מופע הסיום היווה שיא של למידה במהלך השנה וכלל קטעי שירה ונגינה במגוון כלים וסגנונות. את המופע פתחה תזמורת כלי הנשיפה של המגמה, בהדרכתו של דימיטרי בגונוב. ראוי לציין, כי כל תלמידי המגמה לומדים במהלך השנה, כלי נשיפה בנוסף לכלי עליו הם מנגנים ובשלב מתקדם יותר הם משתתפים בתזמורת. השיעורים ניתנים בקונסרבטוריון.

 

עוד הופיעו על הבמה הרכבים שונים שניגנו ושרו קלאסיקות ישראליות ומוסיקת ג'אז. כחלק מלימודי המגמה מתקיימים שיעורי הרכבים מכיתות ז', כאשר הלמידה מתבצעת בהרכבי להקות, בהנחיית דוד לוי, נטלי לוי וקטרינה סמוקובסקי.

 

ריגשו במיוחד הרכב הכנרים, אליהם הצטרפו שני כנרים צעירים מהקונסרבטוריון, בניצוחו של אנטולי שנקר. את חלקם ליווה בפסנתר, אלכס לוי, המורה לפסנתר בקונסרבטוריון.

 

"במופע היה חשוב לנו לשים דגש על ריבוי הסגנונות, כדי להביא לידי ביטוי את הכישורים והכישרונות של כל תלמידי המגמה" ציינה נטלי לוי רכזת המגמה בבית הספר. טלי ז'אן מנהלת בית הספר, ושירה חריף, סגנית מנהלת בית הספר ומנהלת המגמה, ברכו את התלמידים על המופע המרגש ואיחלו הצלחה לאלה מהם הניגשים לבגרות בימים אלה.

 

ראוי לציין, כי לצד החוויה בנגינה ובשירה ניגשים בוגרי המגמה לבגרות הכוללת 5 יחידות במוסיקה (תולדות המוסיקה, תיאוריה וביצוע בהרכבים). בנוסף, יש להם אפשרות לתגבר ב-5 יחידות נוספות, בבגרות רסיטל הכוללת ביצוע נטו התמחות בכלי נגינה. עוד ראוי לציין, כי השילוב של לימודי המגמה והלימודים בקונסרבטוריון הביא רבים מהתלמידים להצלחה, חלקם אף זכו בפרסים בתחרויות ארציות שונות.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד