עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

המחצית השלישית – סמסטר קיץ

1/07/2013
המחצית השלישית – סמסטר קיץ (הגדל)

המחצית השלישית – סמסטר קיץ


200 תלמידי כיתות י'-י"ב קיבלו הזדמנות להשלים בגרות
כחלק מפעולות מינהל שח"ק בעירייה לשיפור אחוז הזכאים לבגרות, פועלת גם השנה תכנית "המחצית השלישית" במסגרתה ילמדו במהלך הקיץ, כ- 200 תלמידי כיתות י'-י"א-י"ב וישלימו בחינות בגרות, שלא עברו או שלא נבחנו בעבר, ובתנאי שלמדו את המקצוע במהלך השנה.

 

התכנית המשותפת למשרד החינוך, לעיריית אילת ולארגון "ויצ"ו עולמית", מכוונת לסגירת פערים, לעידוד מיצוי היכולות של התלמידים, לחיזוק תחושת המסוגלות שלהם ובעיקר לאפשר לתלמידים להשלים את תעודת הבגרות בטרם עזיבתם את מערכת החינוך העל יסודית. לא מיותר לציין, כי השלמת הבגרות של כל אחת ואחד מהתלמידים מעלה את אחוז הזכאים לבגרות ברמה העירונית. 

 

המחצית השלישית שהחלה לפעול השבוע, תסתיים ב-1/8. גם השנה פועל מרכז הלמידה בבית הספר התיכון ע"ש גולדווטר. הלימודים כוללים את מקצועות החובה: מתמטיקה, אזרחות, היסטוריה, לשון ותנ"ך.  הלמידה מתבצעת בקבוצות קטנות בנות 15-20 תלמידים על ידי מורים מקצועיים שמגישים לבגרות. מסגרת הלימודים כרוכה בתשלום העומד על 400 ₪ עבור יחידת לימוד. תלמידים ממשפחות מעוטות הכנסה מקבלים הנחות משמעותיות, אף עד לגובה של מלגת לימודים מלאה במקרים מסוימים.

 

מנהלת המרכז בשנים האחרונות, אורית דהאן בן-מרגי ציינה, כי אחוזי ההצלחה בלימודי הקיץ הינם בשיעור של למעלה מ 90%. "מעבר להצלחה בבחינות הבגרות, מהווים הלימודים במהלך הקיץ ערך מוסף של חוויות הצלחה ומסגרת משמעותית בקיץ לבני הנוער תוך לקיחת אחריות אישית" ציינה בן מרגי בסיפוק.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת

לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד