עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

צבע בעיניים

16/07/2013
צבע בעיניים (הגדל)

צבע בעיניים

לצד ציורים המעטרים מקלטים וארונות סעף ברחבי העיר, ציורים על גדר החוף הנפרד, ודגל ישראל הגדול בעולם שצויר על האנגר ענק בבסיס חיל הים, עוטרה גם כיכר העפרונות בכביש העוקף המערבי ובקרוב יחלו עבודות לעיטור גדר בסיס חיל הים לאורך כביש 90 דרך מצרים.

 

בימים האחרונים הסתיימו עבודות לעיטור כיכר העפרונות, פסל סביבתי שהציבה לפני מספר שנים חברת חשמל בסמוך לכביש העוקף המערבי. הפסל בנוי מכד שבתוכו מונחים עמודי חשמל ישנים ממוחזרים. מיכה בן דוד – מנהל חברת חשמל אזור אילת, ברך על פעולת העירייה לשדרג ולעטר את הפסל הסביבתי, שהפיחה בו חיים. כך נצבע הכד ועוטר בפרחים וכן נצבעו העפרונות בשלל צבעים. לבקשת מנהל חברת חשמל, נותר עמוד אחד בצבעו הטבעי, על מנת לשמור על האותנטיות של הפסל המקורי. 

מי שליווה את הפרויקט כמו גם את ציור הדגל הגדול בעולם הוא רמי בן דוד – מנהל אגף פיקוח ותיירות במינהל תפו"ח בעירייה. על העבודה האמנותית הופקד האמן ניר סוכר, מי שנבחר גם לעטר את גדר בסיס חיל הים.

 

כאמור, בימים הקרובים יחלו עבודות לשדרוג הגדר לאורך בסיס חיל הים משני צדי הכביש, במימון משרד הביטחון. עם סיום העבודות יחלו עבודות טיפוח במסגרתן תעוטר הגדר בציור שיכלול אלמנטים המאפיינים את העיר אילת.

 

כזכור בפגישה שקיים ראש העירייה לפני כחודש עם סמנכ"ל משרד הביטחון – בצלאל טרייבר, בישר האחרון לראש העירייה, כי התקבלה הסכמה עקרונית של הגורמים, לאחר מאמצים ולחצים שהפעיל ראש העירייה, להעתקת החלק המערבי של בסיס חיל הים לחלק המזרחי ובתוך כך פינוי החלק המערבי לבינוי בהתאם לתב"ע. עוד אישר הסמנכ"ל לבקשת ראש העירייה, תקציב של 200,000 ₪ לטובת שדרוג וטיפוח גדר בסיס חיל הים. כאמור, עם סיום עבודות שדרוג הגדר יחלו גם עבודות הטיפוח.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת החורף) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: ימים א-ה: 8:30-16:00 | יום שישי שבת 0900-16:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד