עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

צבע בעיניים

16/07/2013
צבע בעיניים (הגדל)

צבע בעיניים

לצד ציורים המעטרים מקלטים וארונות סעף ברחבי העיר, ציורים על גדר החוף הנפרד, ודגל ישראל הגדול בעולם שצויר על האנגר ענק בבסיס חיל הים, עוטרה גם כיכר העפרונות בכביש העוקף המערבי ובקרוב יחלו עבודות לעיטור גדר בסיס חיל הים לאורך כביש 90 דרך מצרים.

 

בימים האחרונים הסתיימו עבודות לעיטור כיכר העפרונות, פסל סביבתי שהציבה לפני מספר שנים חברת חשמל בסמוך לכביש העוקף המערבי. הפסל בנוי מכד שבתוכו מונחים עמודי חשמל ישנים ממוחזרים. מיכה בן דוד – מנהל חברת חשמל אזור אילת, ברך על פעולת העירייה לשדרג ולעטר את הפסל הסביבתי, שהפיחה בו חיים. כך נצבע הכד ועוטר בפרחים וכן נצבעו העפרונות בשלל צבעים. לבקשת מנהל חברת חשמל, נותר עמוד אחד בצבעו הטבעי, על מנת לשמור על האותנטיות של הפסל המקורי. 

מי שליווה את הפרויקט כמו גם את ציור הדגל הגדול בעולם הוא רמי בן דוד – מנהל אגף פיקוח ותיירות במינהל תפו"ח בעירייה. על העבודה האמנותית הופקד האמן ניר סוכר, מי שנבחר גם לעטר את גדר בסיס חיל הים.

 

כאמור, בימים הקרובים יחלו עבודות לשדרוג הגדר לאורך בסיס חיל הים משני צדי הכביש, במימון משרד הביטחון. עם סיום העבודות יחלו עבודות טיפוח במסגרתן תעוטר הגדר בציור שיכלול אלמנטים המאפיינים את העיר אילת.

 

כזכור בפגישה שקיים ראש העירייה לפני כחודש עם סמנכ"ל משרד הביטחון – בצלאל טרייבר, בישר האחרון לראש העירייה, כי התקבלה הסכמה עקרונית של הגורמים, לאחר מאמצים ולחצים שהפעיל ראש העירייה, להעתקת החלק המערבי של בסיס חיל הים לחלק המזרחי ובתוך כך פינוי החלק המערבי לבינוי בהתאם לתב"ע. עוד אישר הסמנכ"ל לבקשת ראש העירייה, תקציב של 200,000 ₪ לטובת שדרוג וטיפוח גדר בסיס חיל הים. כאמור, עם סיום עבודות שדרוג הגדר יחלו גם עבודות הטיפוח.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת

לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד