עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

סיירת בטיחות עירונית

17/07/2013
סיירת בטיחות עירונית (הגדל)

סיירת בטיחות עירונית

לצד יחידות הפיקוח והאכיפה, ביניהן סיירת עירונית, שיטור עירוני וסיירת תיירות, החלה לפעול השבוע סיירת בטיחות עירונית. הסיירת תפעל מתוך ניידת בטיחות בדרכים, שהקצתה הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, במסגרת פיילוט חדשני, שתכליתו להגביר את הבטיחות בדרכים במרחב העירוני.

 

במסגרת השלב הראשון של הפרויקט אשר ימשך כשנה, סיכמה הרשות הלאומית עם -22 ראשי רשויות, ביניהם ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, אשר נרתמו באופן מלא להפעלת הניידות בתחומן. זו הפעם הראשונה בה מוסרת הרשות הלאומית ניידות לשימוש הרשויות המקומיות לטובת פיקוח ואכיפת חוקי התנועה בתוך הערים, במטרה להפחית את מספר הנפגעים בקרב הולכי הרגל. הניידות נמסרו לרשויות המקומיות בטקס שנערך במעמד יו"ר הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, ד"ר יעקב שיינין ומנכ"ל הרשות, רון מוסקוביץ'. את הניידת עבור אילת קיבלה הדיה סטרוק, מנהלת הרשות העירונית לבטיחות בדרכים.

 

לטובת הפעלת הסיירת באילת, שילבו זרועות הרשות העירונית לבטיחות בדרכים בניהולה של הדיה סיטרוק ומינהל תפו"ח (תיירות, פיקוח וחופים) בעירייה בניהולו של עו"ד גבריאל אביטל, יחד החליטו על מתווה שתכליתו בראש ובראשונה שמירה על בטיחות בדרכים, הסברה ורק לאחר מכן אכיפה. את הניידת תפעיל רשות החנייה במינהל תפו"ח, באמצעות פקח עירוני שעבר הדרכה והכשרה על ידי הרשות לבטיחות בדרכים.

 

בחודשי הקיץ תעסוק הניידת בעיקר בהסברה. בשעות הבוקר והצהריים תסייר הניידת בקרבת גני הילדים ובתי הספר בהם פועלות קייטנות ובשעות הערב, תסייר הניידת באזור התיירות ובסמוך למוקדי הבילוי. במהלך חופשת הקיץ, תעמוד הניידת בסמוך לאוהל הנוער שיפעל בין התאריכים 21.7-13.8 בטיילת מלכת שבא, שם יחולקו חומרי הסברה לנוער על ידי מתנדבים של הרשות העירונית לבטיחות בדרכים. עם פתיחת שנת הלימודים תטפל הניידת בעיקר באזורי הורדה והעלאה של תלמידים בשעות הבוקר והצהריים, בדגש על מעברי חצייה ובאיסורי חנייה.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד