עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

"חיזקנו את ההיערכות"

24/07/2013
"חיזקנו את ההיערכות" (הגדל)

ביקור שר הביטחון משה (בוגי) יעלון באילת:"חיזקנו את ההיערכות"

 

שר הביטחון משה (בוגי) יעלון ביקר אתמול (ג')באילת. במסגרת ביקורו סייר השר לאורך גבול מצרים ביחד עם מפקד פיקוד דרום - האלוף סמי תורג'מן ומפקד עוצבת אדום - תת-אלוף נדב פדן. השר שסייר בהרי אילת בהם עדיין מתקיימות עבודות להשלמת המכשול, קיבל הערכת מצב מפי הגורמים הפועלים במקום וברך אותם על העבודה.

 

את הסיור סיים השר בפגישה עם ראש העירייה,  במסגרתה דנו השניים על העניינים הביטחוניים הנוגעים לאזור.  ראש העירייה ביקש מהשר לעשות כל שביכולתו, על מנת שהשקט ישמר באזורינו וציין, כי התפתחותם של עקבה וסיני מבחינה תיירותית וכלכלית הם "מערכת החיסון" של האזור כולו. "אני שמח על התפתחותה של עקבה השכנה ויודע, כי רק פיתוח של האזור יהווה מערכת חיסונית, אשר תרחיק מכאן את כל המפגעים. פיתוחה של אילת לצד הערים השכנות במפרץ יהוו עוגן לשמירה על האזור כולו". 

 

השר חיזק את דבריו של ראש העירייה וציין: "חיזקנו את ההיערכות לאורך הגבול, וגם כאן באילת פרסנו סוללת כיפת ברזל שמא מישהו יעז לירות לעבר העיר. עשינו זאת כדי לשמור על תושבי העיר ולדאוג לחיים נורמליים באילת ככל האפשר. אני מקווה שמערכת הביטחון המצרית תתגבר על האתגר של האיסלאם הקיצוני בסיני. הם תגברו את כוחותיהם ונערכים לפעולה התקפית, ואני מקווה שיצליחו לטפל בעניין הביטחוני בשטחם".

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד