עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

הסקייטרים מתכוננים

31/07/2013
הסקייטרים מתכוננים (הגדל)

הסקייטרים מתכוננים

עשרות סקייטרים, ילדים ובני נוער, נפגשו השבוע עם ראש העירייה , במתחם בו נבנה בימים אלה הסקייטפארק העירוני, מעל מוזיאון "אילת עירי".

 

התרגשות גדולה נרשמה בקרב כולם נוכח תחילת העבודות, שכללו חפירות וגידור המתחם המשתרע על שטח בגודל 2,000 מ"ר. התרגשות גדולה יותר נרשמה כשהבינו בני הנוער שבתוך 6 חודשים יזכו לסקייטפארק חדיש, מקצועי ומקורה, שייתן מענה לחובבי ספורט הסקייטבורד ובעתיד גם למקצוענים בתחום.

 

 

מה שהתחיל כפנייה של בני הנוער לראש העירייה, בדף הפייסבוק שלו, מתגשם בימים אלה למציאות. את העבודות מבצעות החברה הממשלתית לתיירות (חמ"ת) ועיריית אילת, בהשקעה של 6 מיליון ₪. הסקייט פארק החדיש יהיה חלק מהפארק המרכזי, אשר יהווה עוגן התרחשות המחבר את אזור התיירות עם העיר. הפארק יכלול: מזרקת מים מוסיקלית, פארק אקסטרים, מרכז מידע ומבקרים, אמפי-פארק, שדרה לירידים מתחלפים, ריאה ירוקה, ועוד.

 

כחלק ממיצובה של העיר אילת כעיר ספורט בינלאומית המארחת אליפויות במגוון ענפי ספורט מובילים, מתוכננת הקמת ליגת סקייט פארק מקצועית, שתכשיר את תושבי העיר והסביבה לתחרויות לאומיות ובינלאומיות בסקייט. כמו כן מתכננת העירייה לארח תחרויות בינלאומיות בסקייט פארק בעתיד ומגעים בנושא יתחילו להתנהל כבר בתקופה הקרובה. הפארק אינו מיועד רק למקצוענים אלא יציע את שירותיו גם לתיירים מהארץ ומחו"ל שיוכלו להתנסות בספורט האקסטרים.

 

ראש העירייה שהטמין הערב ביחד עם בני הנוער את אבן הפינה ציין: "הסקייט פארק החדש הוא נדבך נוסף בשדרוגה של העיר אילת ובנייתה כעיר ספורט בינלאומית ויהווה אטרקציה נוספת לחובבי הספורט והאקסטרים מהעיר ומחוצה לה ובעיקר ייתן מענה לבני הנוער שלנו".

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד