עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

אילת זכתה במקום השלישי

11/11/2013
אילת זכתה במקום  השלישי (הגדל)

אילת זכתה במקום  השלישי בפרס שרת התרבות והספורט על הישגיה בתחום הספורט

הועדה הציבורית של הפרס בחרה השנה להעניק לאילת את הפרס בקטגוריית ערים קטנות על השקעתה והישגיה בספורט. השרה לימור לבנת אשר יזמה את הפרס תעניק לראש העיר בחודש הבא בטקס חגיגי פרס כספי בשווי  25 אלף שקלים. שרת התרבות והספורט: לימור לבנת: "אני מברכת את אילת על זכייתה בפרס. אני שמחה, שפרס זה, אותו יזמתי, הפך למפעל חשוב המעודד רשויות מקומיות לפתח ולקדם באופן מרשים את תחום הספורט בתחומן ובכך להשפיע ולשפר את תרבות הפנאי של התושבים ואיכות חייהם."

 

השרה לימור לבנת יזמה בשנת 2011 את חלוקת הפרס לרשויות מקומיות על מנת לעודד את הרשויות המקומיות לקדם ולטפח פעילות מגוונת וענפה בתחומי התרבות והספורט לרווחת התושבים. זוהי השנה השלישית ברציפות שבה מוענק הפרס היוקרתי בשווי כולל של כ – 1.1 מיליון שקלים.

הפרס בתחום הספורט מחולק לערים שזכו בשלושת המקומות הראשונים בקטגוריות הבאות: עיר גדולה, עיר קטנה, מועצה מקומית, מועצה אזורית.

לערים שזכו במקום הראשון בכל קטגוריה יוענק פרס כספי בסך 75 אלף שקל.

לערים שזכו במקום השני בכל קטגוריה יוענק פרס כספי בסך 40 אלף שקל.

לערים שזכו במקום השלישי יוענק פרס כספי בסך 25 אלף שקל.

בסך הכול יוענקו פרסים כספיים ל-12 רשויות מקומיות.

העיר אילת כאמור זכתה במקום השלישי בתחום הספורט בקטגוריית ערים קטנות.

 

בנימוקי השופטים נקבע כי אילת בלטה בקיום יוזמות ופעילויות מיוחדות בתחום הספורט והפעילות הגופנית, המושכות ספורטאים מכל רחבי הארץ, ומשלבות בין פעילות ספורטיבית עממית ותחרותית, לצד טיפוח ההווי הספורטיבי ביישוב, הקצאת תקציבים והפקת פעילויות ספורט תחרותיות ועממיות לציבור הספורטאים בני כל הגילאים והשכבות. במסגרת זכייתה תקבל העיר גם פרס כספי בסך 25 אלף שקל שינותבו לרווחת התושבים.

 

משרד התרבות והספורט שם דגש על מתן הזדמנות שווה לכלל הרשויות להציע את מועמדותן בשתי הקטגוריות של הפרס, התרבות והספורט. לכן, נקבע בתקנון הפרס כי שתי ועדות הפרס יבחרו בכל קטגוריה את שלושת המקומות הראשונים כשבכל אחד מהמקומות ארבע רשויות זוכות: עיר גדולה; עיר קטנה; מועצה מקומית; מועצה אזורית. כחלק מתנאי הסף של התקנון נדרשו הרשויות לצרף התחייבות אישית חתומה מטעם ראש הרשות שסכומי הפרס ישמשו לשיפור וקידום נושאי הספורט והתרבות בתחומן לרווחת התושבים.

 

חבר השופטים בתחום הספורט כלל את: אורלי פרומן - מנכ"לית משרד התרבות והספורט, רן בר - סמנכ"ל משרד התרבות והספורט, עופר בוסתן - סגן ראש מינהל ספורט, טל ברודי – כדורסלן עבר, דני נוימן פרשן ספורט ושחקן כדורגל לשעבר, מיכל מנקס – נציגת השלטון המקומי וורד בוסקילה – השייטת האולימפית לשעבר.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד