עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

קראטה קיד

7/01/2014
קראטה קיד (הגדל)

קראטה קיד

ניקול טורקלוב, תלמידת כיתה ג' בבית ספר "צאלים", המתאמנת רק שנה בקראטה, חזרה עם מדליית זהב מאליפות העולם שנערכה בחודש נובמבר האחרון בעיר פראג שבצ'כיה. באליפות לקחו חלק 1,000 משתתפים מ – 43 מדינות.

 

כהרגלו וכחלק מעידוד למצוינות הזמין ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי את ניקול, על מנת להוקיר לה תודה והערכה על הגאווה שהביאה לעיר. את ניקול ליוו, אימה, המאמן – זאזא אוקוג'בה, מנהלת בית הספר "צאלים" – גילה גולן פרץ וחבר מועצת העיר - ד"ר אולג צ'רנומוריץ, שהקים את מועדון הקראטה בעיר.

 

לפני למעלה משנה, לקח חבר המועצה - ד"ר אולג צ'רנומוריץ, מקלט ברחוב חטיבת גולני והפך אותו למועדון, בו פעילים כיום 40 ילדים ונוער ו – 15 מבוגרים. לאחר שצייד אותו, ייבא את המאמן זאזא אוקוג'בה, שהחל לאמן את החניכים. התוצאות לא אחרו לבוא, ניקול טורקלוב, זכתה כאמור, באליפות העולם במדליית זהב.

 

מנהלת בית הספר סיפרה בגאווה, כי בכינוס הבית ספרי שנערך באולם הספורט החדש, הציגה ניקול את המדליה בפני כל תלמידי בית הספר, שהריעו לכבודה. לאחר שהתעניין ראש העירייה על תדירות האימונים של ניקול וברך את חבר המועצה – ד"ר צ'רנומוריץ על המאמץ שהוא משקיע בהצלחת התלמידים, אמר לניקול, כי הוא בטוח שעם דור המשך מוכשר ומצטיין כמוה, העיר אילת תתפתח ותשגשג.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
תשלומי הורים
שירות ארנונה במייל לאפליקציה העירונית אילת
פנייה למוקד 106
פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת

לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר החברה הכלכלית אילת
לאתר תאגיד המים עין נטפים
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד