עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

קראטה קיד

7/01/2014
קראטה קיד (הגדל)

קראטה קיד

ניקול טורקלוב, תלמידת כיתה ג' בבית ספר "צאלים", המתאמנת רק שנה בקראטה, חזרה עם מדליית זהב מאליפות העולם שנערכה בחודש נובמבר האחרון בעיר פראג שבצ'כיה. באליפות לקחו חלק 1,000 משתתפים מ – 43 מדינות.

 

כהרגלו וכחלק מעידוד למצוינות הזמין ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי את ניקול, על מנת להוקיר לה תודה והערכה על הגאווה שהביאה לעיר. את ניקול ליוו, אימה, המאמן – זאזא אוקוג'בה, מנהלת בית הספר "צאלים" – גילה גולן פרץ וחבר מועצת העיר - ד"ר אולג צ'רנומוריץ, שהקים את מועדון הקראטה בעיר.

 

לפני למעלה משנה, לקח חבר המועצה - ד"ר אולג צ'רנומוריץ, מקלט ברחוב חטיבת גולני והפך אותו למועדון, בו פעילים כיום 40 ילדים ונוער ו – 15 מבוגרים. לאחר שצייד אותו, ייבא את המאמן זאזא אוקוג'בה, שהחל לאמן את החניכים. התוצאות לא אחרו לבוא, ניקול טורקלוב, זכתה כאמור, באליפות העולם במדליית זהב.

 

מנהלת בית הספר סיפרה בגאווה, כי בכינוס הבית ספרי שנערך באולם הספורט החדש, הציגה ניקול את המדליה בפני כל תלמידי בית הספר, שהריעו לכבודה. לאחר שהתעניין ראש העירייה על תדירות האימונים של ניקול וברך את חבר המועצה – ד"ר צ'רנומוריץ על המאמץ שהוא משקיע בהצלחת התלמידים, אמר לניקול, כי הוא בטוח שעם דור המשך מוכשר ומצטיין כמוה, העיר אילת תתפתח ותשגשג.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד