עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

בית הספר של החופש הגדול גם באילת

13/05/2014
בית הספר של החופש הגדול גם באילת (הגדל)

בית הספר של החופש הגדול גם באילת

לצד עשרות קייטנות מגוונות שמפעילה רשת המתנ"סים לכל הגילאים, תפעיל עיריית אילת בקיץ הקרוב את התכנית "בית הספר של החופש הגדול", שמוביל משרד החינוך למתן מענה חינוכי איכותי ללומדים ולהקלה בנטל להורים.

 

התכנית מיועדת לתלמידי כיתות א'-ב' ותפעל בבתי הספר בין התאריכים 1-21.7.2014, בימים א'-ה' בין השעות 8:00-13:00 בעלות של 300 ₪ בלבד לתלמיד.

 

במהלך הפעלת התכנית יעסקו הלומדים בתכנים ערכיים איכותיים ומבוקרים ויתנסו בטיפוח כישרונות ויכולות בתחומי ההעשרה. בכל יום, יקבלו התלמידים ארוחה קלה הכוללת כריך עם ממרח בתוספת ירק. את התכנית תפעיל רשת המתנ"סים בבתי הספר בשילוב צוותי המורים של בתי הספר.

 

מירי קופיטו – מנהלת אגף החינוך שמובילה את התכנית ציינה: "תכנית הקיץ מאפשרת לתלמידים לעבור חווית קיץ חינוכית מהנה ואיכותית בתוך בית הספר בו הם לומדים לצד שפע של פעילויות העשרה בשילוב למידה. המיזם שיפעל בקיץ הזה לראשונה יאפשר להורים לעבוד בראש שקט גם בשל העלות הנמוכה וגם בשל התכנית המגוונת לתלמיד" והוסיפה: "אני מזמינה את התלמידים וההורים לקחת חלק בבית הספר של החופש הגדול וליהנות גם בקיץ ממערכת החינוך האיכותית שלנו".

 

ההרשמה בבתי הספר נפתחה בשבוע שעבר וכבר נרשמו עשרות תלמידים. התשלום יתבצע החל מהשבוע הבא ולמשך חודש ימים ברשת המתנ"סים שתפעיל כאמור את התכנית.

 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת החורף) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: ימים א-ה: 8:30-16:00 | יום שישי שבת 0900-16:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד