עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מדברים על דותן ז"ל

12/08/2014
מדברים על דותן ז"ל (הגדל)

מדברים על דותן ז"ל

למעלה מ 100 בני נוער הגיעו ביום ראשון האחרון לערב הידברות לזכרו של דותן עזרן ז"ל אשר נרצח על רקע עימות בין בני נוער. הערב התקיים באוהל ההידברות שמפעילה העירייה באמצעות רשת המתנ״סים בטיילת כחלק מתכנית "קיץ בטוח באילת". במהלך הערב שיתפו בני הנוער את רגשותיהם, מחשבותיהם וקצת מהתובנות שעלו בעקבות המקרה. הערב נתן מקום לבני הנוער לשחרר ואפשר להם לפרוק את אשר על ליבם ועוד יותר לצאת באמירה חד משמעית ונוקבת כנגד אלימות.

 

בני נוער רבים הגיעו להשתתף ולקחת חלק בערב לזכרו של דותן עזרן ז"ל, הערב תוכנן ואורגן במסגרת תכנית "קיץ בטוח באילת" המופעלת על ידי אגף הנוער והספורט ברשת המתנ"סים. באוהל ההידברות המוקם זו השנה התשיעית בטיילת מלון מלכת שבא, נפגשים בני הנוער ונהנים מפעילויות ושיחות המוצעות להם לצד שתיה קלה. השנה בשונה משנים עברו, בעקבות המקרה האמור החליטו מארגני התכנית להפיק ערב לזכרו של דותן בו  בני הנוער מעלים זיכרונות, מדברים ויוצאים באמירה  "הנוער לא עומד מנגד-הנוער מוביל שינוי" כדי שמקרים כאלו לא ישנו.

 

הערב המרגש תוכנן בשיתוף משפחתו של דותן ובמהלכו מצאו בני הנוער מקום לפרוק ולשתף רגשות ומחשבות שצפו בעקבות המקרה. במסגרת הערב שובצו בני הנוער בקבוצות שונות כאשר כל קבוצה עבדה ועיבדה את הנושא מנקודות המבט אשר עלו בקבוצה. לדברי עופרה בוארון- רכזת נוער וחברה, הנוער הפגין חוסן מרשים ומצא מקום טוב לביטוי במסגרת הערב " היה מרגש מאוד, ומלמד מאוד בעיקר על חוסנם של בני הנוער המדהימים שלנו ועל דרכי ההתמודדות שלהם עם סיטואציות קשות" .

חברת המועצה – עו"ד יעל דראבי נשאה אף היא נאום אשר הופנה ברובו לבני הנוער. ״היה מרגש לראות את העוצמה של המפגש בו יכלו החברים הקרובים יותר וקרובים פחות לבטא את רגשותיהם, להתפרק, לבכות ולהרגיש חלק ממשהו מיוחד״ ציינה חברת המועצה דרבי.

 בתום הערב, נשאה גם אתי – אימו של דותן ז"ל דברים מרגשים ומשמעותיים אשר הופנו לבני הנוער אשר השאירו בהם חותם.

 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד