עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

אילת – עיר של כנסים

18/11/2014
אילת – עיר של כנסים (הגדל)

אילת – עיר של כנסים

בזכות אופייה המיוחד של העיר אילת ויש שיגידו גם בזכות ריחוקה, הפכה העיר אילת בשנים האחרונות ליעד מועדף לכנסים וירידים. רק השבוע התארחו באילת למעלה מ– 4,000 באי כנסים, ביניהם: כנס אילת לעיתונות המתקיים זו השנה השמינית, עיר הנדל"ן, כנס השמאים וועידת התעשייה.

 

כמידי כנס, מוזמן ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, לברך במושב הפתיחה ובין המושבים נפגש עם שרים, חברי כנסת ושאר אישים בכירים כדי לקדם את ענייני העיר. כך נפגש השבוע עם שר התחבורה – ישראל כ"ץ לשיחה בעניין הרכבת והמשך שדרוג כביש הערבה. במסגרת זו, העניק ראש העירייה לשר, תשורת הוקרה על פועלו למען העיר אילת בתחום התשתיות ובכלל זה בניית שדה התעופה החדש שנבנה בקצב מדהים וייחנך לדברי השר בסוף שנת 2016. שדרוג כביש הערבה מאילת עד הק״מ ה -54 ומשם יש גמר תכנון עד צומת הערבה ועוד.

 

עוד במסגרת אירוח הכנסים, נפגש ראש העירייה עם איבון ארנסו, ראש העיר בילבאו מי שנחשב לאסטרטג של המהלך המשמעותי ביותר בתחום המוניציפלי בדור האחרון: מהלך שנלמד באוניברסיטאות בעולם כ"אפקט בילבאו", עליו הרצה ארנסו בפני באי כנס עיר הנדל"ן.  

 

לצד אלה ועוד פגישות עם אישים, ערך ראש העירייה סיור רכוב בעיר אילת לעיתונאים המשתתפים בכנס אילת לעיתונות, במסגרתו הציג בפניהם את אילת העיר, זו שלא נראית מהקומה ה – 14 בבתי המלון וסקר בפניהם את היתרונות והאתגרים של העיר אילת. עוד במסגרת הסיור, ביקרו העיתונאים בבריכת הכרישים באדיבות המצפה התת ימי. סיור דומה ערך תאגיד התיירות העירוני לבאי הכנס, בפארק הצפרות.

 

בפני באי הכנסים, מספר ראש העירייה לצד הברכות על האתגרים עמם מתמודדת העיר אילת, על התוכניות העתידיות כמו שיווק הלגונה, בניית קריית ספורט ומרכז ירידים וכנסים, מתחם גולף כולל מלונאות, שיווק דירות ברובע 2 ועוד וכן על העיר אילת שלא נראית ממעוף הציפור, עיר תיירות וספורט מובילה, עיר אקדמית, עיר של כנסים ופסטיבלים, עיר סולרית, עיר חכמה, שערה הדרומי של מדינת ישראל.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד