עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

הורים משלימים לימודים והילדים מצליחים

14/12/2014
הורים משלימים לימודים והילדים מצליחים (הגדל)

 

הורים משלימים לימודים והילדים מצליחים

מחזור ראשון של תוכנית עד הלו"ם (הורים לומדים וילדים מצליחים) סיים את לימודיו. 8 הורים בוגרי המחזור, שזכו להשתתף בתכנית המאפשרת להם להשלים 12 שנות לימוד במימון מלא של משרד החינוך, סיימו את הלימודים שנמשכו שנתיים וחצי, וזכו לקבל תעודת גמר תיכונית (תג"ת). 

 

עד הלו"ם - הורים לומדים וילדים מצליחים, הנו פרויקט חדשני וייחודי בפרישה ארצית, שמפעיל משרד החינוך בשיתוף עיריית אילת – מינהל שח"ק ורשת המתנ"סים. את התכנית באילת מנהלת הדי סגל. במסגרת התכנית, למדו ההורים פעמיים בשבוע, אחרי העבודה, בשעות אחר הצהריים והערב, באווירה אינטימית ותומכת. מקצועות הלימוד היו מגוונים ומותאמים לעולמו של הלומד המבוגר בפיקוח האגף לחינוך מבוגרים במשרד החינוך. כדי לזכות בתעודה, למדו ההורים ונבחנו בשבעה מקצועות.

 

הפרויקט שם דגש על השלמת השכלת ההורים ומתן תעודות, במטרה  להעלות את ההישגים הלימודיים של ילדיהם. למעשה להפוך את המשוואה: השכלת ההורים תשפיע ואף תקבע את הישגי הילדים. ההורים הלומדים ישמשו דוגמה לילדיהם וכך יביאו לשיפור הישגיהם. במהלך הפרויקט הפכו ההורים למעורבים יותר בתהליך החינוכי והלימודי של ילדיהם. תהליך ההערכה התבצע על ידי הרשות הארצית למדידה והערכה.

 

את התעודות לשמונה שסיימו מתוך ה-12 שהתחילו את המחזור, העניק בשבוע שעבר, ד"ר דרורי גניאל – המשנה למנכ"ל העירייה וראש מינהל שח"ק שתמך בהפעלת התכנית באילת.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד