עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

יום הולדת משותפת

21/12/2014
יום הולדת משותפת (הגדל)

יום הולדת משותפת

80 אזרחים ותיקים ילידי שנת 1934, חגגו היום (א'), מסיבת יום הולדת משותפת לרגל הגיעם לגיל 80. ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, איחל לכל אחד ואחת מהם, שהשליש הבא של חייהם יהיה מלא בטוב, שמחה, בריאות ונחת. "אני שמח שמספר האזרחים הוותיקים בעיר אילת עולה משנה לשנה ונהנה כל פעם מחדש לחגוג יחד אתכם את גיל הגבורות".

 

האירוע החגיגי התקיים במתנ"ס בית רובין, במהלכו נהנו האזרחים הוותיקים מארוחת צהריים חגיגית  ומהופעות מבית היוצר של מתנ"ס בית רובין: להקת המחול "חיוך",  במופע ריקוד חנוכה ייחודי ומקהלת גיל הזהב של בית דיור מוגן הנעימה בשירי ארץ ישראל. כמו בכל חגיגה הייתה גם עוגה, שנתרמה על ידי מלון דן אילת והוענק שי לכל חוגג – שמיכה מפנקת, שרשרת ופרח.

 

את האירוע הפיקה גם השנה, מנהלת המחלקה להתנדבות באגף לשירותים חברתיים בעירייה – אמירה אדרי המשמשת גם כיועצת ראש העיר לענייני אזרחים ותיקים, בשיתוף מזכירות העירייה.

 

זו השנה החמישית בה חוגגת העירייה יום הולדת משותפת כחלק מהפעולות שנעשות למען אזרחיה הוותיקים של העיר אילת. בכל שנה נערכת החגיגה לרגל הגיעם לגיל גבורות, בחודש דצמבר, החודש בו חוגג העם היהודי את חג החנוכה ומציין את גבורות ישראל. בכל שנה מתקיימת החגיגה במקום אחר: במועדון חברתי לגיל הזהב, מתנ"ס קולייר, מתנ"ס יעלים, מתנ"ס שחמון, האגודה למען הקשיש והשנה כאמור, במתנ"ס בית רובין.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד