עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

אלבום לכל חלל

29/12/2014
אלבום לכל חלל (הגדל)

אלבום לכל חלל

לצד עמדת הנצחה ממוחשבת הממוקמת בבית "יד לבנים" המחודש במבנה מרכז המוסיקה החדש ואתר הנצחה באינטרנט, הוענק אתמול (א') במסגרת פרויקט "אלבום לכל חלל", אלבום הנצחה למשפחותיהם של בני אילת שנפלו, רון לוי סבג ז"ל, אבי (אברהם) גבעתי ז"ל, משה שטיינבך ז"ל, מרדכי ראובני ז"ל  ושומרוני מושיק (משה)  ז"ל. אלבומי ההנצחה נכתבו על ידי סטודנטיות ממכללת לוינסקי אילת ותלמידים משכבה י"א בתיכון ע"ש "גולדווטר", בשיתוף המשפחות השכולות.

 

"אלבום לכל חלל" מופק, זו השנה השלישית למשפחות החללים על ידי עיריית אילת במסגרת פרויקט הנצחה ארצי, הפועל בשיתוף האגף להכשרת עובדי הוראה במשרד החינוך, מינהל שח"ק בעירייה, מרכז ההדרכה ואגף הנוער- מתנ"ס אילת, מינהל חברה ונוער, סניף אילת של ארגון "יד לבנים"  ומכללת לוינסקי באילת. לפני שנתיים הופק אלבום הנצחה למשפחותיהם של עידן קובי ז"ל, קארין שטרית ז"ל ואדרון עמר ז"ל ובשנה שעברה הופק אלבום הנצחה למשפחותיהם של  יוסי וינברג ז"ל, יוסף וודניצקי ז"ל, אסף אברג'יל ז"ל, אודי אילת- אייש ז"ל ואבנר (אבי) שלום ז"ל.

 

התוכנית החינוכית, פרויקט להנצחת נופלים, הנה מיזם חברתי בו פרחי הוראה ממכללת לוינסקי לחינוך  ביחד עם תלמידים משכבה י"א, מתגייסים למען הבעת תמיכה במשפחות השכולות והנצחת הנופלים. במהלך השנה פרחי ההוראה והתלמידים יחד עם בני המשפחות השכולות, יוצאים  למסע זיכרון בו הם נפגשים עם האנשים, המקומות האירועים והחומרים, אשר מרכיבים את תמונת הזיכרון הבאה לידי ביטוי באלבום ההנצחה של כל חלל. 

 

"האירוע מציין סיום של תהליך רגשי, מורכב ומשמעותי, הדורש תעצומות נפש אדירות מכל השותפים והעוסקים במלאכה" ציינה עופרה בוארון – מנהלת מרכז ההדרכה באגף הנוער של מתנ"ס אילת, אשר ליוותה את הפרויקט והוסיפה: " הכתיבה עצמה מאפשרת למשפחות השכולות  לפתוח, לזכור, לדבר ולשתף במסע הזיכרון האישי והפרטי של כל משפחה".

 

האלבומים הוענקו, כאמור בטקס שנערך בבית "יד לבנים" המחודש, במעמד ראש          העירייה - מאיר יצחק הלוי, יו"ר ארגון "יד לבנים" – אלי בן שם, יזם פרויקט ההנצחה ממשרד  החינוך - אדיר זלצר, דיקנית מכללת לינסקי - רות שכטר והמנהלת האדמיניסטרטיבית של מכללת לוינסקי   באילת - דניאלה מנזין, יו"ר סניף אילת של "יד לבנים" – מיקי ירקוני והמשפחות השכולות. 

 

"להצלחת פרויקט זה נדרשת מחויבות, מסירות ואחריות  מצד העוסקים במלאכה ועל כך מגיעות תודות לכל השותפים שיחד יצרו את המזכרות והזיכרון "אלבום לכל חלל", חתמה בוארון.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד