עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

חברים זוכרים את אודי

27/01/2015
חברים זוכרים את אודי (הגדל)

חברים זוכרים את אודי

בסוף השבוע הקרוב (29-30.1.15) יתקיים הטורניר המסורתי לזכרו של אודי סגל ז"ל, בו יצוין עשור למותו. השנה יארחו שחקני הפועל אילת אילות הוותיקים את ותיקי הפועל ירושלים, ותיקי צאסקא מוסקבה וספארטק סנט פטרסבורג.

זו השנה התשיעית בה מתקיים הטורניר המסורתי "חברים זוכרים את אודי" ע"ש אודי סגל ז"ל, תושב אילת, שחקן ומאמן בפועל אילת ובפועל חבל אילות. כמידי שנה מתקיים הטורניר בשיתוף ובעידוד עיריית אילת באמצעות אגף הספורט והמועצה האזורית חבל אילות ומושך אליו את מיטב צמרת הכדורסל בישראל. השנה יכבדו את הטורניר בנוכחותם אושיות ספורט משמעותיות מהארץ והעולם. כאמור מקבוצת צסק"א מוסקבה יכבדו בנוכחותם השחקנים קורפצ'ב מקסים, טרקנוב סרגיי וקונסטנטין בלוב שישחקו במסגרת הטורניר. גם שחקני הפועל ירושלים רשמו נוכחות מרשימה ויתחרו בטורניר, וביניהם דורון שפר, דורון שפע, אסף דותן ופפי תורג'מן. מהפועל אילת הוותיקה והאגדית יתמודדו אדי ברששת, זוהר אלביליה, ג'ו דאוסן ואריעד הראל.

אודי סגל ז"ל היה ממובילי ענף הכדורסל בחבל אילת אילות. אודי נולד בחיפה ובגיל 4 עבר עם משפחתו לאילת. הוא למד וגדל בעיר אילת, אהב ספורט על כל ענפיו וכבר כילד דבק בו חיידק הכדורסל. הוא שיחק במסגרות הנוער והבוגרים בעיר, עבר קורסי מאמנים ואף אימן קבוצת נשים עוד בהיותו נער וכחייל. אודי התאמן ושיחק במדי הפועל אילת ובהמשך גם בפועל חבל אילות. בראשית שנות התשעים היה שותף להצלחותיה של הפועל אילת. שימש כעוזר מאמן בעליית הקבוצה לליגה ארצית ויחד עם אריק שיבק, העלו את הקבוצה לליגה הלאומית. אודי שימש במשך חצי שנה כמאמנה הראשי של הקבוצה. בשנים האחרונות לחייו אימן אודי ילדים בבתי הספר היסודיים ועשה זאת בהתנדבות. אודי גם יזם והקים מחנה כדורסל לילדים ונוער בשנת 1999 יחד עם גדי קידר ביוטבתה. בגיל 49 לקה בליבו באופן פתאומי ונפטר בפברואר 2005. אודי הותיר משפחה, ארבעה ילדים, חברים ואת ענף הכדורסל.

"אודי שהיה מעמודי התווך של אגודת הכדורסל הן בעיר אילת והן בחבל אילות היווה דמות חינוכית ומודל לחיקוי בקרב בני הנוער. בשתי האגודות גם יחד משחקים כיום, שחקנים שספגו מאודי את האהבה לספורט בכלל ולכדורסל בפרט וגדלו על הערכים שדאג אודי להנחיל להם. מרגש לראות כל שנה מחדש את הדרך בה זוכרים אותו חבריו" דברי ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי לזכרו של אודי סגל ז"ל.

במסגרת הטורניר לזכרו של אודי יתקיימו כמה משחקים ואירועים, בימים חמישי ושישי                 29-30.1.2015 כל המשחקים יתקיימו באולם הספורט ע"ש בגין. להלן פירוט האירועים:

 

 

 

יום חמישי (29.1)

18:30 חצי גמר ראשון.

19:30 טקס במעמד ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי ויו"ר מועצת חבל אילות – אודי גת.

19:40 חצי גמר שני.

יום שישי (30.1)

14:00 משחק על מקום 3-4

15:00 גמר הטורניר "חברים זוכרים את אודי".

16:00 טקס סיום וחלוקת גביעים.

הכניסה לטורניר חופשית.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד