עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מצטיינת ארצית

9/02/2015
מצטיינת ארצית (הגדל)

עובדת סוציאלית אביטל שלם בעירייה  נבחרה כמצטיינת ארצית

לאחר שזכתה בפרס הצטיינות ארצית מטעם משרד הרווחה והשירותים החברתיים, זומנה עו"ס אביטל שלם – עובדת סוציאלית באגף לשירותים חברתיים בעירייה, לישיבת מועצת העיר, שהתקיימה בשבוע שעבר (ג'), במהלכה הוקירו גם חברי מועצת העיר את פועלה ותרומתה הרבה בתחום הטיפול בנערות בסיכון. הוקרת חברי מועצת העיר למצטיינים עירוניים מתקיימת מידי ישיבה בפינת הפרגון אותה יזם ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי ומטרתה להאיר בזרקור את המצטיינים העירוניים בכל התחומים ולשמחתנו אלה רבים. לצד הוקרת המועצה, זומנה שלם עם צוות האגף ללשכתו של ראש העירייה, אשר הודה לה ולצוות באופן אישי והוקיר את עבודתם שלרוב נעשית מאחורי הקלעים ואינה יכולה לקבל פומביות מפאת אופי העבודה.

 

פרס ההצטיינות לעו"ס אביטל שלם, מרכזת ועובדת סוציאלית נערות וצעירות – יחידת נוער צעירות וצעירים באגף הרווחה אילת, הוענק לה בזכות עשייה מקיפה, משמעותית ורציפה בתחום נערות בסיכון. בתעודה נכתב: "אביטל הינה יזמית ויצירתית בתחומי אחריותה. אביטל הינה עובדת ותיקה, מקצועית, אחראית וחרוצה אשר פועלת במסירות רבה בעבודתה עם נערות במצוקה ובסיכון. אביטל מנהלת את המרכז לנערה בעיר, מדריכה את הצוות המטפל בנוער ויוזמת פרויקטים עירוניים מגוונים. כמו כן, מדריכה אביטל סטודנטים לעבודה סוציאלית, בונה שיתופי פעולה ומעורבת בכל תחומי העשייה עם הנערות. על כל אלה ראויה אביטל לקבל את פרס ההצטיינות של השרות לנוער וצעירות וצעירים לשנת 2015".

 

אביטל עובדת באגף משנת 2001 כעובדת סוציאלית לנערות וצעירות ובשנים האחרונות מנהלת את המרכז לנערה ומדריכה את הצוות במקום. בנוסף, חברה אביטל בצוותים הטיפוליים בבתי הספר העל יסודיים, מודל עבודה חדשני ויצירתי, שנבנה בעיר אילת ומפגיש תחת שולחן אחד את מערכות החינוך והרווחה לדיון משותף בסוגיות פרטניות ובית ספריות כלליות. כחלק מחזונה, הגתה אביטל ומרכזת כיום את פורום הנוער בעיר, פורום המאגד כאחד נציגים מארגונים שונים בקהילה העובדים עם מתבגרים. במסגרת הפורום מתקיימת הכרות מעמיקה של השירותים השונים, בניית שיתופי פעולה, ממשקי עבודות וגבולות בין התפקידים, כאשר המטרה היא קידום מצבן של נערות וצעירות במצבי משבר וסיכון.

 

חברי המועצה כולם ובכללם עו"ד יעל דרבי – יו"ר הוועדה לקידום מעמד הילד ועו"ד סימה נמיר שהחזיקה בעבר את תיק הרווחה, ציינו לשבח את עבודתה של שלם ושל האגף בכלל. פרידה בן לולו – מנהלת האגף לשירותים חברתיים בעירייה שליוותה את שלם ביחד עם כל צוות האגף, ציינה כי זהו בהחלט רגע של נחת וזוהי הזדמנות להראות לציבור את עבודת הקודש שנעשית על ידי הצוות ואשר לא יכולה לקבל תהודה.

 

שלם מצדה ציינה בצניעות, כי הפרס אמנם ניתן לה, אך הוא של האגף כולו. "העבודה שלנו נעשית לרוב בחצר האחורית, אך מה שעושה אותה קלה יותר זו עבודת הצוות" ציינה שלם והוסיפה, כי היא גאה להיות חלק מהאגף לשירותים חברתיים בעירייה.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד