עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

ביקור נגידת רוטרי

16/03/2015
ביקור נגידת רוטרי (הגדל)

ביקור נגידת רוטרי

נגידת רוטרי ישראל – מלי לוי ביקרה בעיר והתרשמה מאוד מהפעילות הענפה שמקיימים חברי מועדון רוטרי אילת. במסגרת הביקור סיירה הנגידה בבית החולים "יוספטל" והביאה איתה תרומה נוספת של עשרות ספרים לספרייה שהוקמה בבית החולים על ידי המועדון. עוד במסגרת הביקור העניקה הנגידה תעודה לבטי פריגל על נטיעת עץ ביער "פאול האריס" לזכרו של ג'קי פריגל ז"ל, שהיה נשיא מועדון רוטרי אילת ואיש רב זכויות בעיר ובמועדון. עוד במסגרת הביקור נפגשה הנגידה עם ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, שסיפר לה בגאווה על זכייתם של שני נואמים צעירים מאילת בתחרות המחוזית "הנואם הצעיר" של מועדון רוטרי.   

 

מועדון רוטרי אילת המציין יובל שנים לפעילותו, ומונה כ – 20 חברים, עושה ופועל רבות בקהילה. לצד סיוע במלגות, ליווי חיילים בודדים, רכישת ילקוטים מאובזרים לילדים שיד משפחתם אינה משגת, ליווי ילדים במעברי החציה, שותפות בשבוע הספר, ביקור חולים ועוד, מפעיל המועדון זו השנה החמישית, ספרייה עשירה בספרים, עיתונים וכתבי עת במגוון שפות. מידי יום פוקד מרטין לוין, חבר המועדון ומי ששימש בעבר כנשיא, את חדרי החולים ומציע להם ללא תשלום ספרים ומגזינים. הספרים מוענקים לחולים לא בהשאלה וללא תשלום. בביקור, הביאה איתה כאמור הנגידה ספרים נוספים לספרייה.

 

בפגישה עם ראש העירייה, שיבחה הנגידה את פעילות המועדון ואת תמיכתו הבלתי מסוייגת של ראש העירייה במועדון. נשיא רוטרי אילת - מייק הראל, הודה אף הוא לראש העירייה והדגיש כי "בזכות עידודו של ראש העירייה למצוינות אנו זוכים פעם אחר פעם לראות בני נוער ותלמידים אשר מגיעים למקומות גבוהים בתחרויות". גם הנגידה וגם ראש העירייה הודו למייק הראל על הובלת המועדון בנועם ואהבה רבה. "אתה אדם מיוחד ומוערך" שיבחה הנגידה את הראל והשניים ברכו את נשיא מועדון אילת שייכנס בקרוב לתפקידו ויחליף את הראל – משה סעדון, ששימש עד כה כסגן הנשיא והנו תושב אילת פעיל ומתנדב בכמה תחומים ובעיקר כיו"ר ועד הורים פעיל ומוביל במערכת החינוך.

 

רוטרי הוא ארגון עולמי, א-פוליטי, של אנשי עסקים ובעלי מקצוע מובילים בתחומם, המאוגדים במועדונים חברתיים, ללא הבדל דת לאום גזע או מין, המקיימים פעילות הומניטארית התנדבותית בקהילה ובעולם. לצד הפעילות הקהילתית, פועל פרויקט חילופי משלחות הנוער המשתף מאות בני נוער ברחבי העולם להיכרות עם תרבויות אחרות ומעודד בני נוער לשלום אחווה ואהבה בעולם כולו.

 

במועדון רוטרי אילת הפועל מזה יובל שנים, חברים כיום כ - 20 חברים הנפגשים מידי יום ראשון בערב ביניהם עורכי דין, ארכיטקטים, מהנדסים, אנשי רפואה, עיתונאיים, גמלאים, קונסולים ועוד. את חברי המועדון המסורים, ניתן למצוא ולפגוש בכל מקום, מסייעים לקשישים ולנזקקים, פועלים למען איכות הסביבה, מבקרים חולים בבית החולים "יוספטל", מסיירים עם נאמני הבטיחות בדרכים בכל רחבי העיר כדי לאתר מפגעים בטיחותיים, חוצים עם התלמידים את הכביש בפתיחת שנת הלימודים, מגייסים מלגות לסטודנטים בני אילת ועוד.

 

בין הפרויקטים העירוניים בהם פעילים חברי מועדון רוטרי אילת: שבוע הספר, המרכז ללימוד והנצחת השואה באילת – "יד במדבר", סיוע לעמותת "אנוש" וכמובן טיפול וקליטה של משלחות בני נוער מהעולם כולו אשר ברבות הזמן הופכים לשגרירים של ממש לעיר אילת ולמדינת ישראל ברחבי העולם כולו.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד