עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

הורים- נשקו וסעו בביטחה

29/03/2015
הורים- נשקו וסעו בביטחה (הגדל)

הורים- נשקו וסעו בביטחה

רגע לפני היציאה לחופשת הפסח, הושק פרויקט "נשק וסע בביטחה" בבית ספר "אופיר" בניהולה של יוכי קולנגי, בית הספר השלישי בו מיושם הפרויקט. במסגרת זו, ניצבים מידי בוקר בצומת בית הספר, שני הורים מתנדבים מקרב הורי בית הספר המעודדים את ההורים להוריד את ילדיהם, בזמן קצר שיכלול נשיקה ונסיעה, על מנת למנוע עיכוב ויצירת לחץ מיותר בכביש הגישה לבית הספר.

 

במסגרת תכנית פעולה עירונית ליצירת סביבה בטוחה בדרכים, חברו יחדיו עמותת "עיניים בדרכים", המטה העירוני לבטיחות בדרכים בעירייה בניהולה של הדיה סטרוק, וועד ההורים המרכזי בראשות רועי אפלבאום וביוזמה של הועדה העירונית לבטיחות בדרכים בראשות סגן וממלא מקום ראש העירייה, אלי לנקרי. הפרויקט מיושם כאמור, בבתי הספר "גלים" ו"אלמוג", מתוך כוונה ליישמו בכל בתי הספר. 

 

לטובת הצלחת הפרויקט ובשיתוף פעולה עם הנהלת בית הספר וועד ההורים הבית ספרי, מחויבים כל הורי בית הספר להתייצב למשמרת, באופן כזה שבמהלך השנה, כל הורה מבית הספר יתנדב למשך יום או לכל היותר יומיים, חצי שעה בבוקר וחצי שעה בצהריים. "השעה הזו מצד כל הורה והורה, לצד פעילות הסברה בבית הספר ואכיפה מצד משטרת התנועה בסמוך לבית הספר, תבטיח את שלומם וביטחונם של ילדי כל בית ספר" ציינה הדיה סיטרוק, מנהלת המטה העירוני לבטיחות בדרכים.

 

מעבר לאיוש הצמתים כאמור על ידי הורים מתנדבים, הציבה העירייה בחזית בית הספר מעקות בטיחות ושלטי "נשקו וסעו" מאירי עיניים כולל סימוני מדרכות ותמרורים זאת לצד הסברה, שמקיים המטה העירוני לבטיחות בדרכים באמצעות רכזות בטיחות הדרכים בכל בתי הספר.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד