עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מגבירים את הפיקוח על המחירים

9/06/2015
מגבירים את הפיקוח על המחירים (הגדל)

מגבירים את הפיקוח על המחירים

לאחר שנקבע מחירון אחיד של מוצרים בחופי הים פועלת העירייה להסדיר מחירים גם ברשתות השיווק, בחנויות  ובמרכזי הקניות באופן שיופחת שיעור המע"מ במלואו. לטובת העניין נרתמו ראשונים המרכזים המסחריים הגדולים בעיר וביניהם: קניון "מלכת שבא", קניון "מול הים", קניון "פארק הקרח" ומתחם הביג.

 

בשבוע שעבר סיירו ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, סגנו וממלא מקומו – אלי לנקרי, מנהל אגף תיירות ואכיפה בעירייה – רמי בן דוד ומנהל סיירת התיירות – חיים אמור, בין חנויות המרכזים המובילים בעיר לצד מנהלי הקניונים והעניקו לבעלי החנויות מדבקת מע"מ לאחר שאלה חתמו על אמנת שירות לפיה הם מתחייבים להפחית את שיעור המע"מ בחנות.  כאמור, בהמשך לפיקוח על המוצרים בחופים החליטה עיריית אילת לבצע פיקוח על הפחתת המע"מ גם בחנויות וברשתות השיווק השונות. יצוין, כי שיתוף הפעולה וההתגייסות מצד כל בעלי החנויות ומצדם של מנהלי המרכזים המסחריים היתה מרשימה ומיידית וכבר השבוע ניתן לחלוף על פני רוב החנויות בעיר ולגלות את מדבקת המע"מ. עד כה חולקו מדבקות בקניון מלכת שבא וברוב קניון "פארק הקרח" ובימים אלה יחולקו מדבקות בקניון "מול הים" ובמרכז "הביג".

 

עוד במסגרת זו, בכוונת העירייה להתחיל בסדרת סקרים יזומים בשיתוף המועצה הישראלית לצרכנות, שיבוצעו מידי מספר שבועות ברשתות המזון השונות בעיר בהשוואה לסניפים של אותן רשתות בערים אחרות שונות בארץ. תוצאות הסקרים הללו יפורסמו באמצעי מדיה שונים לתושבי העיר ולאורחיה. "יש בכוונתנו לפעול בכל הכלים העומדים לרשותנו על מנת להביא לכך שהטבת המע״מ תגולגל במלואה אל הצרכנים" חתם לנקרי בתקווה לשיתוף פעולה מלא עם כל הגורמים ובשאיפה, שכל עניין האכיפה לשמירה על הפטור ממע"מ, יוסדר בחוק.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד