עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

סטודנטים חוקרים את העיר

23/06/2015
25 סטודנטים סיימו השנה תואר ראשון במחלקה לניהול (הגדל)

סטודנטים חוקרים את העיר

25 סטודנטים סיימו השנה תואר ראשון במחלקה לניהול בקמפוס אילת של אוניברסיטת בן גוריון. כחלק מתכנית הלימודים היו הסטודנטים שותפים לגיבוש המלצות להמשך פיתוח כלכלי-חברתי בעיר אילת. השבוע (יום ראשון) התקיים אירוע הצגת הפרויקטים במעמד ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי ובהשתתפות הנהלת העירייה והקמפוס. העבודות המצטיינות, זיכו את הסטודנטים במלגה מתנת קרן אילת – 80% מהסכום יופנה לטובת יישום ההמלצות של הסטודנטים. העבודות הזוכות עסקו בהגדלת המודעות של בני נוער לאירועי תרבות ופנאי ככלי להפחתת האלימות בעת הקיץ (מקום ראשון), הפחתת העומס על שוניות האלמוגים ושינוי תרבות הצלילה (מקום שני) ופיתוח תעסוקה מקוונת שאינה על בסיס התיירות (מקום שלישי).

זו השנה השלישית בה מתקיים הפרויקט בתמיכת עיריית אילת ובעידודה, בהן אימצה העירייה חלק מההמלצות בתחומי הגברת הפיקוח על המחירים, ייזום ופיתוח אטרקציות נוספות, הגברת תודעת שירות בקרב נהגי מוניות, מיתוג אילת כעיר למשפחה ועוד. מלגת קרן אילת המוענקת לסטודנטים עומדת על 15,000 במקום הראשון, 10,000 במקום השני ו 5,000 ₪ למקום השלישי. 80% מגובה המלגה מופנה ליישום ההמלצות בשיתוף העירייה והגורמים הרלוונטיים. 20% הנותרים מתחלקים כפרס אישי לכל אחד מהסטודנטים הזוכים.

ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, ציין בפתח דבריו, כי הוא נרגש מאיכות העבודות וממעורבות הסטודנטים בכל הנוגע לעיר אילת "אין מאושר ממני לעמוד כאן היום במוסד הכי חשוב בעיר ולהתרשם מעבודות סטודנטים מאילת, אשר חקרו את הצרכים האמתיים של העיר". המנהל האקדמי בפועל של אוניברסיטת בן גוריון באילת- פרופ' נדב ששר ומנהלת הפרויקט – מירי ארביב ציינו בהתרגשות את התגייסות העירייה לטובת הפרויקט, בליווי, תמיכה, הקצאת משאבים וגם בנוכחות המלאה באירוע הצגת הפרויקטים. "אין ספק ששיתוף פעולה זה מגביר את המוטיבציה של הסטודנטים להשקיע בעבודותיהם. לא מדובר בעוד עבודות לספריה אלא ישירות לשולחן של מנכ"ל העירייה" ציינה מירי ארביב. את הסטודנטים ליוו המנחים אורי בוקשפן – יועץ עסקי ויזם ודנה סאיג – מנהלת המעו"ף.

במהלך האירוע נפרסו בבניין המרכזי של קמפוס אילת פוסטרים שהציגו את המחקרים בניהול.  בין הפרויקטים הנוספים, שהוצגו: הגדלת השתתפות מבקרים ותושבים באירועי ספורט, "מתכנסים באילת" -בניית מערך משותף לקידום כנסים, "ביחד" - פיתוח מרכז טיפולי רב תחומי, "בוטיק לוותיק" – היתכנות כלכלית להקמת דיור מוגן, ועוד. הנהגת העיר, מבקרים ומתעניינים סיירו בין העבודות, שאלו את הסטודנטים שאלות והתרשמו מרמת המחקר.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד