עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מחלקים ילקוטים

11/08/2015
מחלקים ילקוטים (הגדל)

מחלקים ילקוטים

כמידי שנה גם השנה, העניק האגף לשירותים חברתיים בעירייה, ילקוטים מאובזרים לילדי משפחות המטופלות באגף. כ-300 תלמידי כיתות א'–י"ב אשר יד הוריהם אינה משגת לרכוש עבורם את הציוד הנדרש לקראת שנת הלימודים, קיבלו במהלך השבוע, ילקוטים מאובזרים וערכות לימוד. 200 ילקוטים נתרמו ממרכז סיוע הומניטרי "חזון לישראל", 100 ילקוטים מתורם פרטי. בנוסף נתרמו 200 קלמרים מאובזרים הודות לשיתוף פעולה עם החנות "כפר השעשועים" ועוד 450 קלמרים באדיבות חנות "הסטוק", שהתרימו תושבי אילת אשר ביצעו רכישות בחנות.

 

תרומת הקלמרים התבצעה גם השנה בסיועה של חיננית יצחקי גננת גן "ימית" שגייסה את מנהלת "כפר השעשועים" - אלה נוטס, ומנהל חנות "הסטוק" - מושיק גלעד. בחנות הסטוק הוסיף בעלי החנות תרומה אישית של 200 קלמרים נוספים. הילקוטים והקלמרים חולקו על ידי מתנדבים ועובדים סוציאליים באגף. את מבצע החלוקה ארגנה גם השנה, המחלקה להתנדבות באגף לשירותים חברתיים בניהולה של אמירה אדרי.

 

התלמידים שקיבלו את השי, נבחרו על ידי העובדים הסוציאליים המכירים היטב את מטופלי האגף ואת צרכיה ויכולתה של כל אחת מן המשפחות. לדברי מנהלת האגף לשירותים חברתיים בעירייה - פרידה בן-לולו: "אנו פוגשים יום יום את אותן משפחות שמתקשות לספק לילדיהן צרכים בסיסיים כמו צרכי לימוד בסיסיים. מספרן של משפחות אלו לצערנו הולך וגדל ומשנה לשנה משימה זו הופכת לקשה עוד יותר. על מנת שילדים רבים יפתחו את שנת הלימודים בצורה מכובדת וראויה עם ילקוטים חדשים ועם ציוד בסיסי חדש, ולא יאלצו לקבל זאת ב"ירושה" מאחיהם הגדולים, אנו ממשיכים גם בשנה זו במסורת של חלוקת ילקוטים וציוד בית ספרי. למעט בני המשפחה, איש אינו יודע שהילקוט והציוד הלימודי התקבלו כתרומה וכבודם של המטופלים וילדיהם נשמר. אני מאחלת לכול ילדי אילת שנת לימודים פורייה ומוצלחת".

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
המזרקה המוזיקלית
ימים שלישי, חמישי שישי ושבת מופעי לילה 20:30 | 21:30 שעשועי מים ביום 17:00-20:00
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
עבור לתוכן העמוד