עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

Eilataxi

20/10/2015
Eilataxi (הגדל)

לראשונה בישראל מונית מפוקחת באילת

Eilataxi

 

למעלה מ – 100 מוניות הצטרפו ליוזמה שמובילים עיריית אילת, תאגיד התיירות העירוני ומשרד התיירות, שעניינה מונית אילתית ממותגת המובילה באיכות השירות. במסגרת היוזמה, עברו נהגי המוניות סדנת שירות, חתמו על אמנת שירות וקיבלו ערכת מיתוג הכוללת תג שם, מדבקה עם מידע לנוסע שתודבק בתוך המונית ומדבקה שתודבק על המונית. ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי: "נהגי המוניות נמצאים בקדמת המפגש של התייר עם העיר אילת, זו הסיבה שמצאנו כנכון למקם את נהגי המוניות במקום משמעותי באמירה השירותית של אילת בתיירות החורף ובתיירות בכלל".

כחלק ממאמצים משותפים להבאת תיירים לאילת ובזכות מענק שנותן משרד התיירות, צפויים בחורף הקרוב לפקוד את אילת עשרות אלפי תיירים מאירופה שינחתו בשדה התעופה "עובדה", בטיסות סדירות מידי שבוע. העיר אילת נערכת להסביר פניה לתיירים, בין היתר גם במונית. עוד כחלק מקבלת הפנים, הקצתה חברת "אגד" קו אוטובוס מיוחד אילת-עובדה לטובת הסעת התיירים משדה התעופה עובדה לאילת. בשדה, תחכינה לתיירים דיילות שתקבלנה את פניהם ותציידנה אותם במידע. לצד אלה, יחשפו עיריית אילת ותאגיד התיירות את הנוסעים, התושבים והאורחים כאחד, למוניות המפוקחות, על מנת להבטיח חווית שירות גם במונית.

במסגרת ההדרכות שנערכו בשיתוף משרד התיירות, נחשפו נהגי המונית לתכנים שונים אודות זכויות וחובות הנהג, איכות שירות, מקומות מרכזיים וחשובים בעיר אילת, תיירות החורף הקרב ובא, ולבסוף אף נערכה הגרלה בין הנהגים המשתתפים, בה זכו שלושה נהגים שונים בשובר רחיצה ותדלוק בסך 150 ₪ כחלק מעידודם להשתתף בפרויקט. בתום ימי ההדרכה חתמו כאמור, הנהגים על אמנת השירות וקיבלו ערכה לנהג הכוללת: תג שם לחולצה, מדבקה פנים רכב לנוסע ושתי מדבקות צדיות לחלקה החיצוני של המונית.

ההצטרפות למיזם אינה כרוכה בתשלום מצד נהגי המונית, אך בהחלט כרוכה במחויבותם, לעמוד בכללי אמנת השירות ובסטנדרטים הנדרשים. עוד במסגרת הפיקוח שיהיה באחריות תאגיד התיירות העירוני, יופנו הנוסעים לדווח בכל עניין ובמידת הצורך, למוקד העירוני. כחלק ממיצובו של הפרויקט הציבה העירייה שילוט בנקודות תיירותיות מרכזיות בעיר בו היא מפנה את תשומת לבם של הנוסעים למונית המפוקחת, לרבות מידע אודות זכויותיו של הנוסע הקבועים בחוק.

עוד לקראת החורף הקרוב, תקיים עיריית אילת באמצעות תאגיד התיירות העירוני, מפגשים עם כל הסקטורים הנוגעים לתיירות, כחלק מההיערכות לקבלת התיירים, כאשר המטרה היא שכולם יהיו שגרירים טובים יותר לעיר אילת ולישראל.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד