עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

אגד מרחיבה את תדירות הקווים העירוניים באילת

20/10/2015
אגד מרחיבה את תדירות הקווים העירוניים באילת (הגדל)

אגד מרחיבה את תדירות הקווים העירוניים באילת

החל מהשבוע, הרחיבה אגד את תדירות הקווים העירוניים 1,2,5,6, באופן משמעותי.     קווים 1 ו-2 היוצאים מאזור בתי המלון לשכונת שחמון ושכונות מערב ייסעו בתדירות של כל 20 דקות בין השעות 9:00-16:00 (במקום כל חצי שעה). קווים 5 ו-6 היוצאים מאזור תעשיה (מרכז "ביג") דרך בתי המלון לשכונות ייסעו בתדירות של כל 30 דקות בין השעות           6:30-20:00 (במקום כל שעה). בהתאם לבקשת ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, הוקצה גם קו נסיעה לבית העלמין. קו 5א' נוסע פעמיים ביום לבית העלמין, כניסה בשעות 8:00, 15:00. יציאה בקו 6א' בשעות 10:00, 17:00. כחלק מההיערכות לתיירות החורף, הקצתה אגד קו מיוחד משדה התעופה "עובדה" לאילת וחזור, לטובת עשרות אלפי התיירים שצפויים לנחות בשדה ולהגיע לאילת.

 

קובי נחמני, מנהל סניף אגד באילת: "לאור הביקוש ההולך וגדל, "אגד" ועיריית אילת פועלים במשותף על שינוי מהותי בתחבורה הציבורית בעיר, כל זאת על מנת לשפר את השירות ולעודד את הנסיעה בתחבורה הציבורית בעיר לרווחת התושבים והתיירים הרבים המגיעים לעיר".

 

לצד הגברת תדירות הקווים העירוניים, שדרוג התחנה המרכזית הכולל גם אינטרנט חינם לבאי התחנה, הזמנת כרטיסים באינטרנט ובאפליקציית אגד, הנגישה לאחרונה חברת אגד בשיתוף עיריית אילת ותאגיד התיירות העירוני את השירותים גם לדוברי שפות. במסגרת פרויקט שילוט על תחנות האוטובוס הוצבו שלטי מידע בשלוש שפות. עוד בקרוב, הקצאת מערכת Next Bus בחמש עשרה תחנות ברחבי העיר המודיעה על זמן הגעת האוטובוס הבא, זאת כחלק מתכנית "עיר חכמה".

 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד