עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

יריד עירוני ליזמות ולימודים

24/11/2015
יריד עירוני ליזמות ולימודים (הגדל)

עשרות רבות מתושבי אילת השתתפו ביריד עירוני ליזמות, לימודים וקורסים, שהתקיים בשבוע שעבר (ב') באשכול פיס הסמוך לתיכון "בגין", ביוזמה ובהובלה של אגף הצעירים בעירייה בשיתוף המכללות המקצועיות. במסגרת היריד שבבסיסו ההבנה, כי רכישת מקצוע הוא שלב חיוני בדרך לפיתוח קריירה ולמציאת תעסוקה הולמת, הציגו כל המוסדות את מגוון הקורסים וההכשרות כולל אפשרויות המימון וההרשמה לכל אחד מהמסלולים. היזמים מבין הבאים נחשפו גם להאב אילת, מרכז היזמות והעסקים החדש של אילת. בסיום היריד, נהנו הבאים ממופע סטנד-אפ מצחיק של יוסי גבני.

 

ביריד השתתפו המכללה למנהל, מכללת ניהול פלוס, מכללת רידמן, בית ספר למלונאות ותיירות, המכינה  של אוניברסיטת בן גוריון באילת, ארטיק- מכללה ללימודי אנימציה, נייל סטודיו, מרכז מחשבים אילת, מישל מאייר- המכללה ללימודי קוסמטיקה. המכללות פרסו מגוון קורסים מתחומים שונים: עיצוב, לוגיסטיקה, מזכירות והנהלת חשבונות, מולטימדיה ומחשבים, קוסמטיקה, טיפוח, רפואה משלימה, שיווק, תחבורה ועוד.

 

היזמים מבין המבקרים ביריד פגשו לראשונה את האב אילת, מרכז היזמות והעסקים החדש של עיריית אילת והחברה הכלכלית. אור חביב, המנהל את תחום היזמים הצעירים, נפגש עם מספר יזמים שגילו  עניין, רעיון או יוזמה, וחשף אותם לשירותים שמציע האב אילת, בתוכם תשתית עבודה, דרך ליווי והדרכה ועד להצגת רעיון למשקיע. גם מעו"ף אילת הפעיל ביריד עמדת מידע וייעוץ בנושא יזמות עסקית, כך שמי שרצה לפתוח עסק או לצאת לדרך של יזמות קיבל טיפים לצאת לדרך.

                                     

 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד