עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מאיר למאיר: "יש לכם מערכת חינוך ראויה לשבח"

2/12/2015
מאיר למאיר: "יש לכם מערכת חינוך ראויה לשבח" (הגדל)

מאיר למאיר: "יש לכם מערכת חינוך ראויה לשבח"

חה"כ מאיר כהן (יש עתיד), ביקר לפני כשבוע באילת. במסגרת ביקורו, נפגש עם תושבים במפגש מעט שונה שהתקיים ב"בר ברדק", ולמחרת העביר שיעור אזרחות לשלושה תיכונים. בנוסף, סייר עם ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי במרכז יום לקשיש. כהן סיכם את הביקור בסיפוק והתפעל בעיקר ממערכת החינוך והתלמידים: "ניכר כי יש כאן עבודה יסודית בחינוך. כאיש חינוך וכאיש ציבור, נהניתי מאוד מהשיח הפורה עם התלמידים"

חבר הכנסת מאיר כהן (יש עתיד), שכיהן בעבר כראש עיריית דימונה וכשר הרווחה, סייר בשבוע שעבר בעיר אילת. הביקור שילב בין פעילות השטח הפוליטית שמקיים מאיר ברחבי הארץ, לבין סיור רשמי בליוויו של עמיתו ראש עיריית אילת -  מאיר יצחק הלוי. בין השניים יש ידידות רבת שנים, עוד מימיו של כהן כיו"ר מטה המאבק של השלטון המקומי. את הביקור, החל כהן במוצ"ש שעה שפגש תושבי אילת לשיח פתוח, במקום לא שגרתי, בפאב "בר ברדק", זאת במסגרת פרויקט "ח"כ על הבר של סיעת "יש עתיד". בין היתר, שמע כהן על האתגרים של לחיות בעיר אילת ועל החזון של תושבים החיים בעיר.

למחרת, סייר חבר הכנסת יחד עם ראש העיר מאיר יצחק הלוי במספר מוקדים. זה החל במרכז יום לקשיש בעיר, שם זכה כהן למחמאות מהקשישים על תפקודו כשר הרווחה. אחד הקשישים אמר :"שניכם, גם מאיר כהן וגם מאיר שלנו ראש העיר, מאירים לנו את הדרך". משם, המשיכו חה"כ וראש העירייה, לשיעור שקיים מאיר כהן בשלושה תיכונים בעיר, ביניהם תיכון גולדווטר, תיכון ע"ש רבין ותיכון ע"ש בגין. בהרצאתו, הדגיש כהן את חשיבותה של הדמוקרטיה, דווקא בתקופה קשה זאת. חה"כ כהן, שכאמור שימש בעבר כמנהל בית ספר תיכון, התפעל מרמת התלמידים ולא הסתיר זאת: "סיירתי בעיר שהיא בדרך כלל מפלט לנופש עבורי, אך נהניתי בביקור זה לא פחות מאשר בימים של חופשה. העיר הזאת מלאה בחיים ובתוכן טוב. ואולי רמתם הגבוהה של התלמידים, מעידה על כך טוב יותר מכל דבר מוצלח אחר שיש לעיר הזאת להציע. אהיה שגריר של העיר אילת בכנסת וכמו תמיד, אני קשוב לדבריו של ראש העיר".

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד