עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

חגגו גבורות

7/12/2015
חגגו גבורות (הגדל)

יום הולדת משותפת לאזרחי העיר הוותיקים שהגיעו לגיל 80

100 אזרחים ותיקים ילידי שנת 1935 חגגו אתמול (א'), מסיבת יום הולדת משותפת לרגל הגיעם לגיל 80. ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, איחל לכל אחת ואחד מהם שהשליש הבא של חייהם יהיה מלא בכל טוב, שמחה, בריאות ונחת. גם רב העיר, הרב משה הדאיה שנמנה בין החוגגים, ברך את כל הנוכחים באריכות ימים וחיים טובים. כל החוגגים קיבלו תמונת מגנט, מזכרת מהאירוע.

 

האירוע החגיגי המתקיים זו השנה השישית ביוזמת העירייה, התקיים במלון סי הוטל, במהלכו נהנו האזרחים הוותיקים מארוחת צהריים חגיגית, באדיבות המלון ומשירתו הנפלאה של אמיר חיים מלהקת המשפחה בליווי מוסיקלי של צחי דקל. כמו בכל חגיגה הייתה גם עוגה, שנתרמה על ידי מלון דן אילת. עוד התלוו לחגיגה שוטרי מג"ב המתנדבים במהלך השנה בסיוע לקשישים החל מצביעת בתים, חלוקת מזון והפעם גם בהשתתפות בשמחתם. התרגשות גדולה נרשמה, כאשר נכדותיה של תושבת העיר, מזל אטיאס, לידר וגפן הפתיעו אותה בברכה אישית מרגשת וגם ברכה לכל החוגגים.

 

זו השנה השישית בה חוגגת העירייה יום הולדת משותפת כחלק מהפעולות שנעשות למען אזרחיה הוותיקים של העיר אילת. בכל שנה נערכת החגיגה לרגל הגיעם לגיל גבורות, בחודש דצמבר, החודש בו חוגג העם היהודי את חג החנוכה ומציין את גבורות ישראל ובכל שנה מתקיימת החגיגה במקום אחר: במועדון חברתי לגיל הזהב, מתנ"ס קולייר, מתנ"ס יעלים, מתנ"ס שחמון, האגודה למען הקשיש, במתנ"ס בית רובין והשנה, כאמור במלון סי הוטל. את האירוע הפיקה גם השנה, מנהלת המחלקה להתנדבות באגף לשירותים חברתיים, מינהל שח"ק בעירייה – אמירה אדרי המשמשת גם כיועצת ראש העיר לענייני אזרחים ותיקים, בשיתוף מזכירות העירייה.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד