עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

דגל היופי הוענק לעיר אילת גם בתחום המקלטים

7/12/2015
דגל היופי הוענק לעיר אילת גם בתחום המקלטים (הגדל)

דגל היופי הוענק לעיר אילת גם בתחום המקלטים

דגל היופי הוענק לעיר אילת כעיר המובילה מבין הערים הבינוניות, בתחרות הארצית "המקלט והמיגון במרחב האזרחי בישראל יפה" של המועצה לישראל יפה ופיקוד העורף. לצד דגל היופי, זכתה העירייה גם בפרס כספי על סך 40,000 ₪ שיוקדשו להמשך השקעה בשיפור תשתיות המקלטים הציבוריים.

השנה זכתה העיר אילת בשבחים ותארים רבים ברצף התחרויות הארציות שמקיימת המועצה לישראל יפה. לצד זכיה בחמישה כוכבי יופי שהם דירוג הכוכבים המרבי בתחרות הארצית ואות עשור של הצטיינות, זכתה אילת בפרס משמעותי נוסף - דגל היופי בתחרות "המקלט והמיגון במרחב האזרחי בישראל יפה" ובארבעה כוכבי יופי בתחרות "שיח מקוון בעורף 2015". בטקס שנערך בשבוע שעבר (ג') בבית המועצה לישראל יפה העניקו, מפקד פיקוד העורף – האלוף יואל סטריק ויו"ר המועצה לישראל יפה – אברהם כץ-עוז את הדגל והפרס למנכ"ל העירייה – פיליפ אזרד ולמנהל אגף ביטחון וחירום בעירייה – אילן חדידה.

בתחרות נבדקו החזות הפנימית והחיצונית של המקלטים הציבוריים, ביניהם גם הדו תכליתיים. כמו כן, נבדקו שירותי העזר והציוד ההיקפי במקלט כמו תאורה ואמצעי תקשורת. עוד נבחנה יוזמת הרשות המקומית בהיערכות לחירום ושיתוף הפעולה עם פיקוד העורף וכן, הנגשת המידע המקוון בצורה איכותית ויעילה באמצעות האפיקים הדיגיטליים על כך זכתה העירייה בארבעה כוכבי יופי.

כזכור גם בשנה שעברה, הציגה העיר אילת את השיפור המשמעותי ביותר בארץ בתחזוקת המקלטים הציבוריים. את ההישג רשמה עיריית אילת בתחרות הארצית לשנת 2014 בתחום "אחזקת מקלטים ציבוריים בישראל יפה" של פיקוד העורף והמועצה לישראל יפה, בה השתתפו 140 רשויות. בזכות כך, הוענק לעיריית אילת מגן ייחודי וראשון בארץ, מגן אלוף פיקוד העורף.  בהמשך לזכייה זו, עולה העיר מדרגה וזוכה כאמור בדגל היופי לשנת 2015 בתחרות המקלט והמיגון במרחב האזרחי מטעם ישראל יפה.

ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, הביע את שביעות רצונו מהתוצאות ואמר: "ההישג הוא תוצאה של עבודה מצוינת של כל הגורמים האמונים על הביטחון ופועלים בשיתוף פעולה מלא תוך הבנת חשיבות המשימות והגדרת יעדים משותפים, שתכליתם שמירה והגנה על העיר אילת, תושביה והנופשים בה, זאת לצד פעולות הנעשות ברמה הלאומית מול הממשלה, משרד הביטחון וצה"ל".

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד