עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

סיירת ההורים מתרחבת

3/01/2016
סיירת ההורים מתרחבת (הגדל)

סיירת ההורים מתרחבת

18 הורים חדשים הצטרפו ל-80 מתנדבים ב"סיירת הורים אילת באה מאהבה" לאחר הכשרה של חמישה שבועות במסגרתה למדו על תרבות הבילוי של בני הנוער, על השיח עמם, על הנקודות האדומות, על סמים אלכוהול ועל זכויות מתנדב במשטרה. בערב הסילבסטר, במהלך סוף השבוע שעבר, יצאה הסיירת בכוחות מתוגברים עם למעלה מ – 40 הורים שיצאו בחוליות לפארקים, למרכז התיירות, לטיילות, לחופי הים וגם לאזור הווילות. למעט שתי מסיבות פרטיות שנערכו בווילות והועברו לטיפול המשטרה, נרשם ערב שקט ורגוע. במהלך הערב, חילקו ההורים לבני הנוער ולנהגים, מתנות קטנות של הרשות לבטיחות בדרכים כמו עוגיות מזל, תחתיות, מטליות לחות ועוד, כל המתנות נושאות מסרים של בטיחות בדרכים.

 

סיירת ההורים הפועלת כבר למעלה מעשור בעיר אילת במסגרת תכנית "עיר ללא אלימות", מורכבת מקבוצת הורים, המתנדבים לסייר בכל סוף שבוע, באזורי הבילוי של בני הנוער, במטרה לתרום בנוכחותם לצמצום ההתנהגויות המסוכנות. מידי יום שישי, בחגים ובתקופת הקיץ, מצטוותים ההורים לחוליות ומסיירים במקומות הבילוי, בטיילת ובפארקים הציבוריים, מפקחים, משגיחים, מדברים ומקשיבים. הפעולות מתבצעות באמצעות הגברת הנוכחות הבוגרת במקומות הבילוי ואזורי התגודדות של בני נוער, איתור וזיהוי התנהגויות סיכון וניסיון לקיים שיח מקדם אמון עם בני נוער בהקשבה, אמפתיה ומתן עצה. בזכות פעילותם, זכתה הסיירת במשך השנים, במספר אותות ופרסים.

 

הסיירת הפועלת בשיתוף העירייה, רשת המתנ"סים, הרשות הלאומית למלחמה בסמים ואלכוהול ומשטרת מרחב אילת, היא דרך נוספת להגביר את תחושת הביטחון בקרב התושבים ומשמשת גורם מפקח, מסייע ובעיקר שומר על ילדינו.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת החורף) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - ה בין השעות 16:00- 09:00 ימי שישי 09:00-15:30 בשבת 08:00-16:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנם שני חניונים לטווח ארוך, האחד בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני והשני ברחבת העפר מול חוף אלמוג.
המזרקה המוזיקלית
המזרקה המוסיקלית נסגרה לצורך שדרוג פעילותה תחודש בחודש מרץ הקרוב
זרקור למצטיין
רוצים להאיר כוכב מקומי - המליצו עליו כאן. לקישור לטופס המלצה לחץ על הכותרת.
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
עבור לתוכן העמוד