עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

שרים באהבה

23/02/2016
שרים באהבה (הגדל)

תלמידי תל"י הרי אילת מתרגלים אנגלית בשירי אהבה

מידי שנה, ביום האהבה הבינלאומי, מתקיים בבית הספר תל"י הרי אילת, בניהולה של נורית חיימוביץ, ערב שירי אהבה באנגלית, בהשתתפות כל תלמידי שכבה ו' והוריהם. גם השנה, לבש בית הספר כולו חג לכבוד יום האהבה. מרחב בית הספר היה ערוך כמו בית קפה רומנטי עם מפות לבנות ועליהן לב אדום. הקירות עוטרו בשירי אהבה אישיים, שכתבו הילדים ואשר הוענקו להורים בהתרגשות רבה בסיום הערב. במהלך האירוע, דיברו כולם ושרו בשפה האנגלית.

אין זו הפעם הראשונה, בה בוחר צוות תל"י הרי אילת לתרגל את האנגלית בדרך ייחודית. בחודש שעבר נפגשו תלמידי כיתות ה' עם שחקן הכדורסל קאליף ווייאט מהפועל "פתאל אילת" לשיח באנגלית על כדורסל ובכלל.

כך גם בערב האהבה, הנחו התלמידים הנרגשים את הערב באנגלית וכולם הצטרפו לשירי אהבה בשפה האנגלית. "השיר המסורתי הנכלל בערבים אלה, "אהבה נצחית" משנות השבעים עורר כבכל שנה את התרגשות ההורים" ציינה מנהלת בית הספר והוסיפה, כי בסיום הערב העניקו התלמידים להוריהם את השיר והזמינו אותם לריקוד איטי ומחבק.

ערב שירי אהבה הינו מפגש שיא בעקבות תהליך למידה בשעורי אנגלית. את ההכנות לערב זה, הובילו המורות לאנגלית ארן דולב ומלי רונן, והן כללו לימוד של השירים הנבחרים, הצגת קטעי הקישור וכן הכנת ברכות ואיחולים למשפחות והכל באנגלית. במסגרת התהליך, שהחל בחודש נובמבר למדו התלמידים חמישה שירים. הם למדו לקרוא את המלים, את משמעותן וכיצד יש להגותן בשפה הדבורה ובקצב שירה. כמו כן, התלמידים ניסחו את מחשבותיהם ואת האיחולים שלהם למשפחה בכתב ועברו תהליך של שיפור הכתיבה.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד