עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

אילת מהעיניים שלהם

8/03/2016
אילת מהעיניים שלהם (הגדל)

אילת מהעיניים שלהם

לרגל חגיגות 67 שנים לשחרור אילת, יזמה יפעת בלוקה, גננת גן מערבון לחינוך מיוחד, סיור לילדי הגן דרך העיניים שלהם. זה התחיל מסיפורים על אילת, המשיך בסיור בסביבת הגן ובית הספר התיכון ע"ש בגין, בית הספר השכן שמאמץ את ילדי הגן, המשיך דרך סיור ברחבי העיר והסתיים בלשכת ראש העירייה - מאיר יצחק הלוי שאירח באהבה את 11 ילדי הגן המיוחדים ואת הצוות.

בגן מערבון כחלק מהמענים לחינוך מיוחד לומדים 11 ילדים בני 5-6 בעלי עיכוב התפתחות. "זהו גן קהילתי המערב גורמים חיצוניים בגן" סיפרה בהתרגשות יפעת בלוקה - גננת הגן ונתנה כדוגמאות את שיתוף הפעולה עם בית הספר התיכון ע"ש "בגין" במסגרתו מבצעים תלמידי כיתות י"א מחויבות אישית בגן. שיתוף פעולה נוסף מתקיים עם בסיס חיל הים באילת, במסגרתו מגיעות לגן מידי יום שני בשבוע חיילות המעניקות אהבה באהבה לילדים. עוד זוכה הגן לסיוע של סבים וסבתות של ילדי הגן, סיוע של בנות שירות ועוד.

גם לסיור האמור, שכלל סיור במוסדות הציבוריים של העיר וביקור באתר אום רשרש נרתמה חברת ההסעות "צוות לעניין" שתרמו את האוטובוס ולוי סוויסה הנהג הוותיק הסיע את הילדים באהבה.

כאמור, הסתיים היום המרגש בביקור בלשכת ראש העירייה, שם שרו הילדים ביחד עם ראש העירייה וקינחו במגוון פירות חתוכים, אותם חתכו עבורם באהבה, בנות לשכת ראש העיר.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד