עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

שרים יחד

5/04/2016
שרים יחד (הגדל)

שרים יחד

מאות מתושבי אילת הגיעו למופע להקות משותף, בו ארחה להקת "רוח דרומית" – הלקה הייצוגית של אילת את מקהלת העיר קאמן – עיר תאומה לאילת מגרמניה, ואת החוויה האתנית של מתנ"ס יעלים. המופע, שהתקיים במוצאי שבת האחרונה בחוף הוויליג', היה ללא תשלום ומשך אליו תושבים רבים וגם את אורחי העיר, שנהנו מערב מוסיקלי רב תרבותי.

 

ביקור המקהלה הגרמנית המונה 34 זמרים וזמרות הינו ביקור גומלין באילת לאחר שאירחו בשנה שעברה את להקת רוח דרומית בעיר קאמן, וגם שם העלו מופע משותף, במסגרת טקס שנערך בעיר קאמן, לציון

35 שנות ברית ערים תאומות בין העיר אילת לבין העיר קאמן שבגרמניה. אז כמו היום, ציין ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, שנכח בטקס ובמופע המוסיקלי המשותף: "קשרי התאומות עם העיר קאמן מהווים את התמצית הטובה של ברית ערים תאומות, במפגש בין תרבויות".

 

במהלך השנים ביקרו משלחות רבות מאילת בקאמן וההיפך, ובהן משלחות של נוער ותלמידים, אחמ"ים ומכובדים, קבוצות ספורט, קבוצות אומנים ועוד. יצוין שבאילת קרוי רחוב באזור התיירות ע"ש העיר קאמן ובקאמן קרוי רחוב ואזור משחקים על שם העיר אילת.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד