עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

האב אילת מארח את TED

3/05/2016
האב אילת מארח את  TED (הגדל)

האב אילת מארח את  TED

האב אילת – המרכז לפיתוח יזמות של עיריית אילת, ממשיך להוביל שיח טכנולוגי ופיתוח תודעה חדשנית בקרב צעירים ובוגרים כאחד.  מאות מתושבי אילת השתתפו בכנס של המותג הבינלאומי TED שהתקיים לראשונה באילת בהובלת האב אילת. כנס הטדאקס TEDxEilat הוא כנס מקומי רשמי ברישיון ארגון טד העולמי, שמארגן את הכנסים המדוברים ביותר בעולם. לכנס באילת שהתקיים באודיטוריום קמפוס אילת של אוניברסיטת בן גוריון, בדומה לכנסים העולמיים, הגיעו נואמים מתחומים שונים מהארץ ומהעולם ד"ר ליאת בן דויד – מנכ"לית קרן וולף, מייקל פרגר - סופר רב מכר שהגיע מבוסטון ארה''ב ומרצים נוספים, שנאמו על תחום מימוש הפוטנציאל האנושי.

 

כנס TED הוא מעין ועידה אקדמית שנתית העוסקת במגוון רחב של נושאים, בהם מדע, אמנות, עיצוב, פוליטיקה, חינוך, תרבות, עסקים, טכנולוגיה ועוד. ההרצאות של TED ידועות בעולם כולו. הן תמיד מצולמות ומשודרות בשידור חי לעשרות מדינות בעולם. מטרתה העיקרית של הועידה היא חשיפה לרעיונות שכדאי להפיץ.

 

בהאב אילת מציינים, כי מדובר בכנס ראשון בסדרה ארוכה של כנסים וועידות מסוג זה.  יוזם הכנס מנכ"ל האב אילת - אור חביב ציין בהתרגשות "ככנס לא למטרות רווח, TEDxEilat הוא דוגמה מופלאה של קהילה שבאה ביחד, תורמת ונרתמת ומפיקה אירוע שמעמיד את העיר שלנו בקו אחד עם ערים מובילות בעולם בהן גם מתקיימים אירועי TEDx המעודדים מחשבה והשראה בקהילה. הכנס הראשון היה הצלחה גדולה בזכות הצוות המדהים ואנו כבר מתכוננים לכנס של 2017 שיציע נאומים של טובי המנהיגים, חוקרים, סופרים, אמנים מהארץ ומהעולם שיגיעו לאילת לתת נאומים שישאירו אותנו עם פה פעור והשראה רבה".

 

פעולה מבורכת זו של האב אילת מהווה אבן דרך בעידוד שיח טכנולוגי חדשני החושף את תושבי אילת לתכנים פורצי דרך המעמיקים את השאיפה ליזמות. כידוע, האב אילת – מרכז לפיתוח יזמות, הוא מתחם חדש שפתחה עיריית אילת לטובת עידוד יזמות וכחלק מפעולות לגיוון מקורות התעסוקה. האב פועל  במתחם חדשני בעיצוב מודרני ובו פועלים כבר עשרות  יזמים שחולקים ביחד סביבת עבודה משותפת ונהנים מאינטרנט חינם, ליווי, ייעוץ והדרכה של אנשי מקצוע וקהילת יזמים תומכת. בין פעולותיו הרבות מזמין האב מפעם לפעם את תושבי אילת להרצאות וסדנאות מרתקות בתחומים שונים כחלק ממיצובו כמרכז להפצת ידע חדשני.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת החורף) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - ה בין השעות 16:00- 09:00 ימי שישי 09:00-15:30 בשבת 08:00-16:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנם שני חניונים לטווח ארוך, האחד בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני והשני ברחבת העפר מול חוף אלמוג.
המזרקה המוזיקלית
המזרקה המוסיקלית נסגרה לצורך שדרוג פעילותה תחודש בחודש מרץ הקרוב
זרקור למצטיין
רוצים להאיר כוכב מקומי - המליצו עליו כאן. לקישור לטופס המלצה לחץ על הכותרת.
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
עבור לתוכן העמוד