עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

פורום אכיפה עירוני

14/06/2016
פורום אכיפה עירוני (הגדל)

פורום אכיפה עירוני

פורום האכיפה העירוני המתכנס באופן קבוע, בהובלת ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי ומפקד משטרת מרחב אילת, ובהשתתפות כל גורמי האכיפה העירוניים, התכנס הבוקר (ג') עם מפקד משטרת מרחב אילת החדש – נצ"מ סמי מרציאנו. בדיון הוצגה ההיערכות העירונית לקראת הקיץ.

 

בפתח הדברים, שיבח ראש העירייה, מאיר יצחק הלוי את שיתוף הפעולה בין המשטרה לבין העירייה תוך שציין, כי תחושת הביטחון לתושב משמעותה איכות חיים טובה, וכי המפתח להצלחה הוא שיתוף הפעולה. ראש העירייה ברך את מפקד המשטרה החדש והביע תקווה, כי עוד בתקופת כהונתו, תעבור המשטרה למתקן החירום העירוני שימוקם בכביש העוקף מול קמפוס אילת של אוניברסיטת בן גוריון ויכלול את כל ארגוני החירום: משטרה כולל שירות בתי הסוהר ומשמר הגבול, כיבוי אש, מד"א, מל"ח ונפת אילת. מפקד המשטרה שמכיר את העיר אילת מתפקידים קודמים, פרס את משנתו הכפופה למדיניות משטרת ישראל והצהיר, כי יעמיק את שיתוף הפעולה.

 

ראשון הנושאים שנדונו, היה צריכת אלכוהול על ידי בני נוער. ד"ר דרורי גניאל – המשנה למנכ"ל וראש מינהל שח"ק בעירייה העומד בראש צוות שמינה ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי לטיפול בנושא, פרט את הפעולות הנעשות במערכת החינוך, החל מהסברה בכיתות, מנשרים להורים, חוברת "עשה ואל תעשה" שתוצמד לתעודות בסיום הלימודים וחודש התעוררות שיתקיים בתחילת שנת הלימודים תשע"ז ויעסוק בעיקר בתחום זה. כל זאת לצד קיום סקר שעם קבלת ממצאיו תיבנה תכנית פעולה עירונית, כל זאת בהתאם למדיניות ראש העירייה לנקיטת פעולות בלתי מתפשרות למיגור התופעה. מפקד המשטרה הרואה עין בעין את הצורך במיגור התופעה, הדגיש את האכיפה הבלתי מתפשרת של המשטרה בעניין, החל משפיכת אלכוהול ועד לסגירת עסקים המוכרים אלכוהול. עוד במהלך הדיון, נדונו ענייני רעש ממרכז תיירות ומוקדי בילוי. עו"ד גבי אביטל – ראש מינהל תפו"ח בעירייה ציין את הפעולות הנעשות על ידי יחידות הפיקוח והאכיפה הן ברחבי העיר והן באזור התיירות. עוד ציינו הגורמים את ההיערכות לקראת הקיץ במסגרת תכנית "קיץ בטוח" הכוללת התגייסות של כל עובדי הנוער, פעילות קיץ בטוח המתקיימת כבר למעלה מעשור וכוללת פעילויות ספורט מידי לילה במגרשים העירוניים, שחיה לילית בבריכה העירונית, סטודנטים בפארקים הציבוריים, מתחם אוהל בטיילת לפעילות אלטרנטיבית ועוד.

 

פורום האכיפה העירוני המהווה את הוועדה העליונה למיגור האלימות כחלק מתוכנית "אילת עיר ללא אלימות" כולל את כל גורמי הטיפול והאכיפה העירוניים, לרבות משטרת המרחב. מטרת הפורום ליצור תהליכי אינטגרציה וממשקים בין כלל גורמי האכיפה הפועלים בעיר, קביעת יעדים משותפים, איגום משאבים והגברת שיתופי פעולה במטרה לצמצם תופעות אלימות בעיר.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד