עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

ביקור השרה לשוויון חברתי

29/08/2016
ביקור השרה לשוויון חברתי (הגדל)

ביקור השרה לשוויון חברתי

השרה לשוויון חברתי – חה"כ גילה גמליאל ביקרה אתמול (א') באילת ביחד עם צוות משרדה. הביקור נפתח בדיון מקצועי עם ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי וצוותו, המשיך בסיור במרכז הצעירים החדש, שנבנה סמוך למזרקה המוסיקלית וייחנך בקרוב, ביקור במרכז פיס לגיל הזהב ובמרכז החדש לגיל הרך והסתיים בברכות בפסטיבל התימניאדה המתקיים זו השנה ה – 30 באילת. "המבנים מעידים על מידת ההשקעה" ציינה השרה במהלך הסיור והתרשמה מאיכות השירותים שמציעה העירייה לכלל האוכלוסיות.

 

בפתח הדיון סקר ראש העירייה בפני השרה את הנושאים המשיקים לעבודת המשרד בדגש על צעירים, נשים ואזרחים ותיקים והודה לשרה על תמיכתה הבלתי מסויגת בעיר אילת. השרה עדכנה את הגורמים בדבר תכניות שמוביל המשרד, חלקן פועלות גם בעיר אילת, דוגמת כיתת אזרחים ותיקים הפועלת זו השנה השנייה, קשר רב דורי, מרכז צעירים כולל תמיכה בבניית המרכז ובפעילותו, אילת בשלייקס ועוד.

 

עוד שמעה השרה מהגורמים על הצרכים של העיר אילת וציינה, כי העיר אילת תמיד בקדימות וכי אין מבחינת המשרד משמעות למרחק הגיאוגרפי. כך, לבקשת העירייה כפי שהוצגה על ידי סגן וממלא מקום ראש    העירייה – אלי לנקרי, יבחן המשרד להרחיב את חבילות הנופש לגמלאים במסגרת אילת בשלייקס, בדגש על חודשי החורף תוך הצעת חבילה אטרקטיבית שמשלבת תרבות וספורט. עוד תבחן העירייה בשיתוף המשרד שילוב של מיזם המשרד "כאן גרים" המשלב סטודנטים למגורים בביתם של אזרחים ותיקים, במטרה להפיג את הבדידות של האזרחים הוותיקים ומציאת פתרון למגורים עבור הסטודנט.

 

כאמור, לאחר הדיון המקצועי, סיירה השרה במרכזים הקהילתיים, ביניהם מרכז הצעירים שייחנך בקרוב, מרכז פיס לגיל הזהב והמרכז לגיל הרך. במהלך הסיור שמעה השרה מהגורמים על מגוון השירותים המוצעים לכלל האוכלוסיות וברכה על העשייה הרבה ועל מידת ההשקעה הניכרת בכל פינה.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת החורף) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - ה בין השעות 16:00- 09:00 ימי שישי 09:00-15:30 בשבת 08:00-16:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנם שני חניונים לטווח ארוך, האחד בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני והשני ברחבת העפר מול חוף אלמוג.
המזרקה המוזיקלית
המזרקה המוסיקלית נסגרה לצורך שדרוג פעילותה תחודש בחודש מרץ הקרוב
זרקור למצטיין
רוצים להאיר כוכב מקומי - המליצו עליו כאן. לקישור לטופס המלצה לחץ על הכותרת.
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
עבור לתוכן העמוד