עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

קונסול כבוד לאילת

20/09/2016
קונסול כבוד לאילת (הגדל)

קונסול כבוד לאילת

לצד כ – 20 קונסוליות הפועלות באילת, מונה לאחרונה, דוד פתאל, הבעלים של רשת המלונות פתאל, כקונסול הכבוד של דנמרק באילת. בשבוע שעבר (ד') הציג כמקובל, שגריר דנמרק בישראל, יספר ואר את קונסול הכבוד של אילת בפני ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי. לאחר הטקס הרשמי, אירח השגריר,  אישי ציבור ביניהם גורמי תיירות, נציגי אקדמיה וכוחות הביטחון לארוחה חגיגית לכבוד מינויו של דוד פתאל.

בפגישה עם שגריר דנמרק, שיבח ראש העירייה על מינויו של דוד פתאל כקונסול הכבוד של דנמרק באילת וזאת לאור מעורבותו ורגישותו החברתית וברך על האפשרות לחזק קשרים בינלאומיים נוספים. בעניין זה פנה ראש העירייה לשגריר ולדוד, כמי שמונה זה עתה כקונסול הכבוד, לפעול בכל דרך לחזק את התיירות לאילת ולהחזיר עטרה ליושנה בכל הנוגע לתיירות ממדינות סקנדינביה. עוד הדגיש ראש העירייה את היתרון הצפוי עם פתיחת שדה התעופה הבינלאומי, שנבנה בעת הזו צפונית לאילת ואשר יוכל להמריא ולהנחית מטוסים לכל ומכל יעד בעולם. פתאל מצדו חיזק את העניין וציין, כי מדובר בטיסה בת 5 שעות ובהפרש של 25 מעלות בחורף. עוד שוחחו השלושה על בחינה משותפת של ברית ערים תאומות בין אילת לבין עיר דומה בדנמרק. השגריר שמח על ההצעה וציין, כי יפעל לקדם יחסי תאומות.  

משרד החוץ הדני מייחס חשיבות רבה לקשרים עם קונסולי הכבוד. "אילת היא עיר חשובה בישראל, גם כמרכז תיירותי, כנמל וכ"עיר חכמה"" ציין השגריר והוסיף: "דוד פתאל, הודות לניסיונו ולקשרים המרשימים שלו, מהווה נכס חשוב לשמירת האינטרסים הדנים באילת ופיתוח שיתוף פעולה הדוק יותר לטובת ישראל ודנמרק יחדיו".

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד