עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

ילדי כיתות א' קיבלו ספר שנכתב במיוחד עבורם

27/09/2016
ילדי כיתות א' קיבלו ספר שנכתב במיוחד עבורם (הגדל)

ילדי כיתות א' קיבלו ספר שנכתב במיוחד עבורם

700 ילדי כיתות א' שהחלו השנה את לימודיהם בבתי הספר קיבלו כמידי שנה, שי מראש העירייה – מאיר יצחק הלוי. השנה הוענק לילדים הספר "לטייל עם אריאל בשבילי המדבר". ספר זה העוסק בנופיה המדבריים של אילת - עירנו הקסומה הוא ספר רביעי בסדרה, שהוקדשה כולה לילדי אילת.

 

כידוע, כבר מספר שנים שמעניק ראש העירייה שי לילדי כיתות א', ספר שנכתב במיוחד עבורם. בשנים האחרונות קיבלו הילדים מספר ספרים, ביניהם "שירי וצור בעולם המיחזור", ספר המזמין את הילדים להצטרף לטיול של שירי וצור באילת וסביבתה, וביחד איתם לגלות כיצד אנו יכולים לסייע לקידום תהליך המיחזור ולשמור על העיר אילת נקייה וירוקה. הספר נכתב על ידי תושבת העיר קרן מזרחי. ספר נוסף שנכתב על ידי תושב העיר פרופ' ראובן יוסף עוסק בציפורים הנודדות הפוקדות את פארק הציפורים באילת, ספר נוסף שנכתב, מספר על מעמקי הים וכאמור סדרת הספרים "לטייל עם אריאל", שכתב תושב העיר בני גמליאלי, שעוסקת בתחומי הצמחייה המדברית של אילת, הכרות עם בעלי החיים במדבר, שנותיה הראשונות של אילת והאחרון העוסק בנופיה המדבריים של אילת. את הספר איירה גם כן תושבת העיר – תום שריר דניאלי.

 

בימים האחרונים, קיבלו כאמור כל ילדי כיתות א' את הספר. ראש העירייה העניק את הספרים באופן אישי לילדי כיתות א' בבתי הספר "צאלים" ו"עציון גבר", במסגרת ביקוריו בבתי הספר. במפגש הזמין ראש העירייה את התלמידים ואת בני המשפחה, לטייל במשך כל השנה עם אריאל וסבא בני, להכיר את המדבר היפה ולגלות את המקומות המפתיעים שמצויים בו. "כתלמידים אילתים אתם יודעים שאילת היא אחת הערים היפות בעולם שנמצאת לחופו של מפרץ אילת המקסים ושוכנת בליבו של מדבר מאוד מיוחד. הספר הזה ילמד אתכם על אותם מקומות יפים שנמצאים במדבר המקיף את אילת שלנו. אני משוכנע שבמשך שנת הלימודים הראשונה תלמדו לאהוב לקרוא ספרים רבים ובמשך השנים תגלו שהספר הוא החבר הטוב ביותר" אמר ראש העירייה לתלמידים.


 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד