עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

מקדמים מדעים

21/11/2016
מקדמים מדעים (הגדל)

מקדמים מדעים

כחלק מקידום הוראה ולמידה של מקצועות מדעיים וטכנולוגיים ויוזמות להקמת מתחם מעבדות ובהמשך פתיחת שלוחה של מוזיאון "מדעטק" באילת, נפגשו ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי וראש מינהל שח"ק בעירייה – ד"ר דרורי גניאל עם נשיא מכון ויצמן למדע – פרופ' דניאל זייסמן. ראש העירייה: "הפגישה מהווה תחילת תהליך שאם יצליח יהווה פריצת דרך לכל תחום המדעים".

 

לצד תכנית stem ללימוד המדעים, פרי יוזמה של מגבית קנדה, פדרציית טורונטו, הסוכנות היהודית, משרד החינוך, עיריית אילת, מועצה אזורית חבל אילות, וקרן רש"י, תכנית המופעלת על ידי בית יציב, מקדם כבר שנים ד"ר דרורי גניאל, תכנית רחבה לקידום ההוראה והלמידה של מקצועות מדעיים וטכנולוגיים. בתוך כך פועל ד"ר גניאל להקים מבנה מעבדות חדש, זאת מאחר שמספר המעבדות הפועלות במוסדות החינוך, כבר צר מלהכיל את מספר התלמידים הלומדים את תחומי המדעים בבתי הספר. במסגרת זו, נפגש ד"ר גניאל עם ד"ר רונן מיר - מנהל מרכז שוורץ רייזמן למעבדות פיסיקה וכימיה, שגם ביקר במערכת החינוך והאקדמיה באילת וביחד נפגשו עם נציגי מכון דוידסון ובשבוע שעבר נפגשו כאמור עם נשיא מכון ויצמן.

 

בפגישה התרשם הנשיא מהפעולות העירוניות והביע רצון לשיתוף פעולה. עוד עודכן הנשיא מראש העירייה, כי בהמשך לפגישה שהתקיימה עם מנכ"ל מוזיאון "מדעטק" – תא"ל (במיל') אלי שרמייסטר, לפני כשנתיים, הקצתה העירייה שטח להקמת שלוחה של המוזיאון באילת, אשר יהווה חלק מקריית חינוך  ע"ש יצחק נבון, ברובע 9 בשחמון. עוד הוסכם בישיבה, כי יוקם אזור אחד שיחבר את שני המבנים, מוזיאון ומרכז מעבדות משוכלל.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד