עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

פיאסטני ואילת מעודדים תיירות דרך אמנות

22/11/2016
פיאסטני ואילת מעודדים תיירות דרך אמנות (הגדל)

פיאסטני ואילת מעודדים תיירות דרך אמנות

במסגרת הידוק יחסי ערים תאומות בין העיר אילת לבין העיר פיאסטני שבסלובקיה, תוצג בעיר פיאסטני תערוכת צילומים של העיר אילת כחלק מעידוד תיירות. לטובת העניין הגיעו בשבוע שעבר לאילת, שמונה צלמים חובבים מפיאסטני, ובליווי מועדון הצילום של אילת, השתתפו הצלמים במרוץ המדברי וצילמו אירועי תיירות, אתרי קניות, אטרקציות, חופים ונופים מדבריים.

כל הצילומים יוצגו בעיר התאומה פיאסטני במסגרת תערוכה גדולה, שתוצג לציבור הרחב ובמקביל יעלו לאתר הגדול של צילומי הערים התאומות לפיאסטני שהוקם למטרה זו. כהכנה מקדימה לתערוכה, ערכו חברי שני המועדונים (האילתי והסלובקי), במוצאי שבת האחרונה, תערוכה של הצילומים, ברחבת הגלריה העירונית, אליה הגיעו רבים מתושבי העיר, שפקדו גם את תערוכת הצילום של צלמי אילת שנערכה במקביל בתוך הגלריה.

 

כאמור כחלק משיתופי הפעולה, פועלים שני הצדדים לקדם את תחום התיירות דרך האמנות. מטרת תערוכת הצילום של אילת בעיר פיאסטני, לקדם את תנועת התיירים מסלובקיה לאילת דרך בירת סלובקיה, ברטיסלבה, באמצעות חברת התעופה "ריינאייר" המפעילה ארבע טיסות שבועיות זולות משם לשדה עובדה.

 

באירוע הפרידה, שנערך במעמד בני גמליאלי - סגן יו''ר ועדת ערים תאומות ויוסי חן - מנכ''ל התאגיד העירוני לתיירות, הודיע ברק ירדן - מנהל מועדון הצילום האילתי, כי הוחלט עקרונית על יציאה של חברי המועדון לפיאסטני, להתארח שם ולצלם ביחד עם חברי המועדון שביקרו באילת, את העיר התאומה וסביבותיה ולאחר מכן לקיים תערוכה באילת לתושבי העיר. הפרויקט כולו בוצע באמצעות ועדת הערים התאומות לאילת בעיריית אילת בשיתוף לשכת ראש העירייה בפיאסטני.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת החורף) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: ימים א-ה: 8:30-16:00 | יום שישי שבת 0900-16:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר במתחם שדה התעופה הישן
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד