עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

פרס רוני פיינשטיין ליזמות עירונית למנכ"ל העירייה

21/03/2017
פרס רוני פיינשטיין ליזמות עירונית  למנכ"ל העירייה (הגדל)

מנכ"ל העירייה קיבל את פרס רוני פיינשטיין ליזמות עירונית  בזכות שירות עד הבית לאוכלוסיות מיוחדות

שירות עד הבית לאוכלוסיות מיוחדות – שירות חדשני וראשון בארץ הניתן באמצעות אגף ההכנסות בעירייה זיכה את מנכ"ל עיריית אילת – פיליפ אזרד, כיוזם השירות, בפרס רוני פיינשטיין ליזמות וחדשנות עירונית. השנה הגישו 26 ערים מועמדות לפרס. שירות עד הבית לאוכלוסיות מיוחדות בעיריית אילת, זכה במקום הראשון. את התעודה קיבלו אמש (ב') מנכ"ל העירייה וגזבר העירייה – אסי בן חמו הממונה על אגף ההכנסות, בטקס שהתקיים במרכז לשלטון מקומי בתל אביב. לצד התעודה, זיכתה ההכרה ביוזמה, בפרס כספי של 40,000 ₪ לטובת הפרויקט.

 

שירות עד הבית של אגף ההכנסות מצטרף לשורת פעולות, שמבצעת העירייה כחלק מרגישות לנגישות, במסגרתה פועלת העירייה לשמור על כבודם ועל זכויותיהם של אנשים עם מוגבלות ולאפשר להם להשתלב בכל תחומי החיים. בהתאמה לכך, פעלה העירייה באמצעות אגף ההכנסות, לשפר את חוויית הלקוחות בקבלת השירות, להקל ולהנגיש את שירותיו לאוכלוסייה בכלל ולאוכלוסיות ייחודיות בפרט. לצורך הנגשת השירות שינה אגף ההכנסות את פניו. עוד כחלק מהשדרוג, פיתח האגף אמצעים שונים, ביניהם: עמדות שירות נגישות, התאמה של אמצעים טכנולוגיים בעמדות מידע ממוחשבות, נגישות לאתר האינטרנט, ושירות עד הבית לאוכלוסיות מיוחדות, ביניהן: ניצולי שואה, לקוחות המוגדרים כסיעודיים ומקבלי קצבת ניידות. השירות כולל הגעה של צוותי האגף עד לבית לטובת חידוש תושב אילת, מתן אישור תושבות לצרכי מס, בקשה לקבלת הנחה מארנונה, תשלומים ועוד. השירות ניתן תוך שלושה ימי עסקים מזמן הפנייה למוקד הטלפוני או במייל. באילת מונה האוכלוסייה המיוחדת, שזכאית לשירות כ – 874 תושבים (196 ניצולי שואה, 389 קשישים סיעודיים וכ – 289 מקבלי קצבת ניידות).

קרן הפרס הינה לזכרו של רוני פיינשטיין, אשר כיהן כמזכיר עיריית ירושלים משנת 1966, ויחד עם משרד הפנים עיצב את תפקיד מנכ"ל עיר. הקרן שהוקמה לזכרו של רוני, מעניקה פרס כספי שנתי לפרויקט ייחודי בחדשנות ובניהול אותו יוזם/ת מנכ"ל או מזכיר רשות מקומית, תוך מתן עדיפות ליעדים ושירותים חברתיים לתושב. במסגרת זו עורכת הקרן זו השנה החמישית, תחרות שנתית נושאת פרסים בין מנכ"לי עיריות ומזכירי ערים על מיזמים המביאים לידי ביטוי: הצטיינות, חדשנות ויזמות בניהול, שיפור השירותים העירוניים והקהילתיים בדגש על הנושאים החברתיים. מפעם השרון שותף לתהליך בחירת הזוכים מידי שנה יחד עם מרכז השלטון המקומי, איגוד המנכ"לים והמזכירים ברשויות המקומיות, הג'וינט וחברים נוספים.

מנכ"ל העירייה – פיליפ אזרד: "ההכרה ביוזמה העירונית מגיעה לצוות אגף ההכנסות המבצע את השירות באהבה ובמסירות. במקרה הזה הם נותנים במסירות ומקבלים אהבה. מדובר בשירות ייחודי גם במגזר הציבורי וגם במגזר הפרטי והוא ניתן ממקום של רגישות גבוהה לאוכלוסיות מיוחדות וכחלק משיפור השירות בכל יחידות העירייה. אין ספק שהתהליך חיזק את ההזדהות העירונית ומעניק לעובדים המעורבים בו חוויה של ערך המהדהדת בכלל הארגון. בכך הוא משפיע על התרבות הארגונית, מחזק את המשמעות שאנו חווים בעבודתנו ומייצר אנרגיה והתלהבות להמשיך ולמלא את משימתנו".

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
עבור לתוכן העמוד