עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

לא מפנים את שדה דב!

21/03/2017
לא מפנים את שדה דב! (הגדל)

הצעת החוק לדחיית פינוי שדה התעופה דב תעלה מחר (ד') לקריאה שניה ושלישית

לאחר שאושרה בדיון ראשון בוועדת הפנים, עברה פה אחד בשבוע שעבר, בקריאה טרומית בכנסת ישראל, עברה אתמול (א') בקריאה ראשונה פה אחד על ידי 61 ח"כ ואושרה היום (ג') בוועדת הפנים לקריאה שניה ושלישית, תעלה מחר לקריאה שניה ושלישית, הצעת החוק לפיה ימשיך שדה דב לפעול כשדה תעופה אזרחי עד להפסקת הפעילות הצבאית בשדה. את הצעת החוק כחלק ממאבק שמנהל ראש העירייה - מאיר יצחק הלוי, הגישו חברי הכנסת איציק שמולי ובצלאל סמוטריץ' בתמיכה של יותר מ-70 ח"כים.

 

ההחלטה להעלות את הצעת החוק להצבעה, התקבלה על ידי חברי הכנסת, לאחר שלדעתם כלו כל הקצים בניסיון לשוחח עם אנשי הגוש הגדול. ראש העירייה - מאיר יצחק הלוי, שליווה את כל הדיונים וההצבעות ושוהה בימים אלה בכנסת, הודה לחברי הכנסת שהובילו את החוק, חברי הכנסת שמולי וסמוטריץ׳, ליו״ר הקואליציה - חה״כ דוד ביטן ולכל עשרות חברי הכנסת ויושבי ראש הוועדות, שתמכו בהצעה משום רגישותם והבנתם את צורכי העיר אילת. ״לשמחתנו מוכיחים חברי הכנסת לאורך כל הדרך, רגישות כלפיי תושבי העיר אילת בתמיכה חוצה מפלגות השומרת על העיר אילת, שערה הדרומי של מדינת ישראל. מדובר בהחלטה נכונה למען תושבי העיר אילת. זהו מאבק צודק על חיינו. זה לא דיון תיאורטי, לא דיון כספי אלא דיון אנושי, חמלתי מהמדרגה הראשונה. לא יהיה הגיוני ולא מתקבל על הדעת, לפנות את שדה דב בחודש אפריל שנה זו, מבלי שיימצא מענה ראוי לתושבי העיר אילת ולבאים בשערה. כל פעולה אחרת, תגרור פגיעה אנושה בתושבי העיר אילת ותוביל לפגיעה בבריאות התושבים הנאלצים לנסוע מידי יום לבדיקות רפואיות, בתיירות ובכלכלת העיר אילת. ״ דברי ראש העירייה. 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
למשך העונה קרובה (עונת הקיץ) יינתנו שירותי הצלה בחופי הרחצה המוכרזים בין הימים: א - שבת בין השעות 17:00- 09:00 רחצה נעימה ובטוחה
חניונים לטווח ארוך
לרשות התיירים והמבקרים בעיר ישנו חניון לטווח ארוך, בכניסה לעיר בסמוך לגן הבוטוני
מוקד 106
רוצים לדווח על מפגע? יש לכם תקלה? צלצלו למוקד 106 או שלחו לנו דואר אלקטרוני: moked@eilat.muni.il
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
תשלומים
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד