עיריית אילת - עמוד הבית

בר עליון
דלג על בר עליון

עיריית אילת משתפת את הציבור בשינוי פני רצועת חוף אילת

26/04/2017
עיריית אילת משתפת את הציבור בשינוי פני רצועת חוף אילת (הגדל)

עיריית אילת משתפת את הציבור בשינוי פני רצועת חוף אילת

לאחר שהוצגה תכנית האם לפיתוח חוף אילת לכ – 120 בעלי עניין לאורך רצועת החוף, ממשיכה העירייה בהליך שיתוף ציבור ומקיימת בימים אלה מפגשי "שולחנות עגולים" עם בעלי העניין לאורך רצועת החוף. כל מפגש מיועד לאזור אחד או שניים מתוך 11 מתחמי התכנון לאורך הרצועה אליו הוזמנו כאמור בעלי העניין באזור.

 

כזכור, בחודש פברואר האחרון הציג ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי לכל בעלי העניין לאורך רצועת החוף את התכנית לפיתוח חוף אילת, שעתידה לשנות את פני הרצועה מטאבה לעקבה. כעת ממשיכה העירייה בשיתוף הציבור ומקיימת מפגשים מצומצמים בהתאם למתחמי התכנון. את השולחנות העגולים, שיתקיימו בשבעה מפגשים מקיימים מהנדס העיר - אינג' אסף אריכא, ומשרד האדריכלים מייזליץ כסיף. מפגשים אלה מאפשרים לבעלי העניין בכל אחד מאחד עשר מתחמי התכנון השונים לאורך החוף, להיות שותפים להליך התכנון.

 

אינג' אסף אריכא, מהנדס העיר: "עיריית אילת רואה בבעלי העניין החיים ופועלים לאורך רצועת החוף של אילת שותפים משמעותיים בתהליך ההיסטורי של שינוי פני רצועת החוף. אנו מאמינים ביכולתם להירתם למען הפרויקט, שהינו בעל חשיבות לאומית."

 

אדר' גנית מייזליץ כסיף: "זה היה ללא ספק אחד ממפגשי שיתוף הציבור המרתקים והאפקטיביים ביותר שנכחתי בהם. להבדיל מהרבה סיטואציות אחרות, היתה תחושה שכל בעלי העניין השונים והמגוונים נרתמו לחזון וחשיבה יצירתית, מתוך תחושה משותפת שיש כאן אינטרס משותף ענק והזדמנות לייצר ביחד את השינוי שכולם מחכים לו. קיבלנו חיזוק משמעותי מהשטח והרבה רעיונות טובים ונמשיך לשתף וללמוד מכולם"

 

התכנית של עיריית אילת לפיתוח רצועת החוף כוללת חזון תכנוני של כל רצועת החוף, ובמקביל גם תכנית פעולה לתכנון וביצוע פרויקטים למימוש החזון, החל מטווח הזמן המיידי. מדיניות הפיתוח המוצעת בתכנית, מיועדת להסדיר את ריבוי היוזמות המקומיות והאינטרסים היזמיים ולנתבם לחיזוק ובניית תמונת העתיד של רצועת החוף באילת. היתרון של התכנית הינו בישימות המיידית של הפרויקטים המוצעים בה, הנשענת בשלבים הראשונים על תב"עות מאושרות לאורך הרצועה. במסגרת התכנית, חולקה הרצועה ל – 11 מתחמים הכוללים כ – 100 פרויקטים לאורכה, חלקם במרחב הציבורי, חלקם מכוונים ליישום על ידי גורמים פרטיים וחלקם מיועדים למתחמים עירוניים שייצאו במכרז להפעלה על ידי גורמים פרטיים.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

עצור
לידיעת ציבור הרוחצים
שעות פעילות הרחצה בחופים המוכרזים ימים א-שבת 0900-1700
לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי העירייה
תושבים יקרים, לא תתקיים קבלת קהל החל מהיום ועד להודה חדשה, את השירותים ניתן לקבל כאן באתר העירייה
15/03/2020
אי ירוק בים האדום
לכל הפרטים והמידע על האי הירוק
שירותים בקליק
דלג על שירותים בקליק

שירותים בקליק

 
חנייה
רישום תלמידים
שירות ארנונה במייל
פנייה למוקד 106 לאפליקציה העירונית אילת

פניות ותלונות הציבור
פייסבוק עיריית אילת
למרכז צעירים אילת
לאתר רשת המתנ"סים אילת
לאתר תאגיד התיירות העירוני
לאתר החברה הכלכלית אילת
 
 
 
 לאתר האב אילת 

 
עבור לתוכן העמוד